Menu

 

Загальні запитання

Чому ви вирішили створити цю платформу? Який її сенс?

 1. Нашій країні потрібні вчителі, які готові змінювати освіту в своїх школах, не чекаючи на зміни зверху. Краудфандинг –  це середовище для співпраці вчителів-новаторів, це можливість співпрацювати і реалізовувати проекти, що роблять навчальний досвід учнів кращим.
 2. Не лише в Україні, але й у всьому світі фінансових ресурсів у школах недостатньо, щоб створювати інноваційне навчальне середовище. Часто вчителям доводиться самостійно купувати матеріали чи залучати батьків. Ми ж прагнемо залучити до фінансування освітніх проектів широке коло суспільних гравців і дати кожному долучитись до змін в освіті.
 3. Сьогодні в Україні 22% молодих людей не можуть знайти собі роботу, а ще 60% працюють не за спеціальністю. Часто причиною є відсутність взаємозв’язків між бізнесом та освітніми інституціями, владою. Ми ж прагнемо на GoFundEd будувати публічно-приватні партнерство, де бізне співпрацює з громадським сектором та школами.
 4. Ми впевнені, що на платформі GoFundEd ми зможемо побачити реальні потреби кожного класу чи школи. Ці дані можуть бути використані для прийняття кращих рішень для освітніх управлінців.

Як працює краудфандинг?

Якщо вам цікаво дізнатись, як працює платформа, будь ласка, ознайомтесь з інформацією за посиланням.

Як проводиться відбір проектів?

Для того, щоб проект потрапив на платформу, він повинен відповідати кільком критеріям:

 • проект створює певну цінність для учнів (вчителів, батьків тощо), тобто усі отримані ресурси повинні бути скеровані на розвиток навчального середовища;
 • проект відповідає принципам сталого розвитку (не є точковим, а має механізм постійного впливу).
 • проект має чіткий механізм впливу на навчальний досвід учнів, вчителів ітд.;
 • проект є реалістичним у виконанні (має конкретну ціль, графік реалізації, метрики успішності 

Як платформа співпрацює зі школами?

 Ми відкриті до співпраці і готові в індивідуальному порядку обговорювати можливість співпраці. Більше інформації можна дізнатись за посиланням: ТУТ.

Я можу підтримати грошима і платформу, і проект? В чому різниця?

 1. Гроші, вкладені в проект, підуть на реалізацію проекту згідно з планом та бюджетом.
 2. Гроші, вкладені в платформу, підуть на забезпечення роботи сайту платформи, команди платформи та інші організаційні витрати. 

Я представник компанії і ми хочемо підтримати проект / платформу? Що нам робити?

Ми відкриті до співпраці і готові в індивідуальному порядку обговорювати можливість співпраці. Більше інформації можна дізнатись за посиланням: ТУТ.

Я можу підтримати грошима і платформу, і проект? В чому різниця?

 • Ми прагнемо будувати взаємовигідні партнерства з компаніями. Якщо Вам цікаво підтримати платформу, будь ласка, ознайомтесь з подробицями за посиланням: ТУТ.
 • Також є можливість стати доброчинцем проекту / платформи. Оплату можна провести за наступними реквізитами: 
  “Благодійний Фонд “ГОФ”, Р/р №26006011197734, ЄДРПОУ 42287213 в ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО – 325365 

Запитання стосовно проектів

Як автор проекту отримає зібрані кошти?

Автор успішного проекту укладає юридичний документ на термін реалізації проекту з благодійною організацією “Благодійний Фонд “ГОФ”. За витрачені кошти автор повинен надати звіт з документами, що підтверджують витрати. 

Чи зібрані кошти оподатковуються?

Якщо автор проекту укладає договір на реалізацію проекту як фізична особа-підприємець, то кошти оподатковуються згідно умов групи платника. Якщо автор проекту укладає угоду через неприбуткову організацію, тоді зібрані кошти не оподатковуються. Оскільки школа є неприбутковою організацією, то має право отримувати безповортну фінансову допомогу від інших організацій.

Чи передбачаються винагороди доброчинцям?

Успішні проекти, реалізовані за допомогою GoFundEd, втілюють задумане та відправляють Лист Вдячності від вчителя (та його команди) або Лист Вдячності від учнів (у випадку якщо внесок доброчинця становив більше, ніж 300 грн.).

Хто відповідальний за винагородження доброчинців?

За винагороди для доброчинців відповідальний автор проекту (вчитель).  Вчитель або його команда інформує доброчинця про статус виконання винагороди та надішле запит щодо доставки Листа.

Що відбувається, якщо проект не збирає необхідної суми?

Якщо проект не зібрав необхідної суми, доброчинець матиме можливітсь обрати або підтримати цими коштами інший проект, або ж повернути кошти собі назад.

Якщо проект не зібрав гроші, як доброчинець може повернути собі кошти?

Якщо проект не зібрав необхідної суми грошей і доброчинець бажає повернути кошти собі, доброчинець має надіслати нам запит на повернення коштів та написати, як йому буде зручно отримати кошти.

Хто володіє інтелектуальним правом на проект та продукти його втілення?

Автор (вчитель/директор/освітянин) є 100%-вим власником свого проекту та результатів його втілення.

Хто відповідальний за реалізацію проекту?

Автор проекту несе персональну відповідальність за реалізацію свого проекту. Згідно юридичного документа, укладеного з благодійною організацією “Благодійний Фонд “ГОФ”, кошти можуть видаватися частинами і на підставі документального підтвердження цільового використання попередніх виплат.

Дякуємо за ваше зацікавлення, якщо у вас виникають запитання, про які тут не йдеться, пишіть нам: gofunded.org@gmail.com

  TOP