Menu

Загальні запитання

Чому ви вирішили створити цю платформу? Який її сенс?

Нашій країні потрібні вчителі, які готові змінювати освіту в своїх школах, не чекаючи на зміни зверху. Краудфандинг – це середовище для співпраці вчителів-новаторів, це можливість співпрацювати і реалізовувати проекти, що роблять навчальний досвід учнів кращим.

Не лише в Україні, але й у всьому світі фінансових ресурсів у школах недостатньо, щоб створювати інноваційне навчальне середовище. Часто вчителям доводиться самостійно купувати матеріали чи залучати батьків. Ми ж прагнемо залучити до фінансування освітніх проектів широке коло суспільних гравців і дати кожному долучитись до змін в освіті.

Сьогодні в Україні 22% молодих людей не можуть знайти собі роботу, а ще 60% працюють не за спеціальністю. Часто причиною є відсутність взаємозв’язків між бізнесом та освітніми інституціями, владою. Ми ж прагнемо на GoFundEd будувати публічно-приватні партнерство, де бізне співпрацює з громадським сектором та школами.

Ми впевнені, що на платформі GoFundEd ми зможемо побачити реальні потреби кожного класу чи школи. Ці дані можуть бути використані для прийняття кращих рішень для освітніх управлінців.

Як працює краудфандинг?

Якщо вам цікаво дізнатись, як працює платформа, будь ласка, ознайомтесь з інформацією за посиланням.

Як проводиться відбір проектів?

З 2020 року GoF приймає проєкти виключно від учасників програми “Школа 3.0” чи інших навчальних програм та проєктів Центру Інноваційної освіти  “Про.Світ” та освітні проєкти загальнонаціонального значення, що співпадають з цінностями та цілями нашої команди.

Пропозиції щодо реєстрації загальнонаціональних проєктів попердньо надсилайте на електронну адресу: gofunded.org@gmail.com

За результатами дослідження та аналізу роботи платформи в 2019 році, команда GoF змінила підхід до прийому та запуску нових проєктів на платформі. Ми прагнемо, аби краудфандингові проєкти були однією зі складових системних змін, які відбуваються в школі. Це допомагає освітянам не тільки успішно зібрати кошти та реалізувати певну ініціативу, а й почати реальну трансформацію та покращення освітнього процесу.

Більше про програми та проєкти Центру Інноваційної Освіти “Про.Світ” тут

В чому різниця між звичайною підтримкою проєкту та Фондом щомісячної підтримки?

Фонд щомісячної підтримки проєктів створено для тих, хто вірить в українську освіту і в те, що кожен з нас може допомогти освітянам і учням змінити її на краще вже сьогодні. Якщо ви не маєте достатньо часу, щоб регулярно переглядати проєкти на платформі, але:

вірите в важливість впровадження низових ініціатив;
готові підтримувати ідеї освітян, учнів та інших активних учасників освітнього процесу;
поділяєте цінності, за якими ми обираємо проєкти для запуску на платформі.

Тоді ви можете визначити суму, якою готові підтримувати проєкти щомісяця й оформити регулярне списання коштів з вашого карткового рахунку.

Раз на місяць ви будете отримувати від нас звіт щодо проєктів, доброчинцем яких стали.

Я представник компанії і ми хочемо підтримати проект / платформу? Що нам робити?

Напишіть нам про проєкт чи формат підтримки на електронну пошту й ми обговоримо всі можливі варіанти співпраці: gofunded.org@gmail.com

Запитання стосовно проектів

Як автор проекту отримає зібрані кошти?

Автор успішного проекту укладає юридичний документ на термін реалізації проекту з благодійною організацією “Благодійний Фонд “ГОФ”. За витрачені кошти автор повинен надати звіт з документами, що підтверджують витрати.

Чи зібрані кошти оподатковуються?

Якщо автор проекту укладає договір на реалізацію проекту як фізична особа-підприємець, то кошти оподатковуються згідно умов групи платника. Якщо автор проекту укладає угоду через неприбуткову організацію, тоді зібрані кошти не оподатковуються. Оскільки школа є неприбутковою організацією, то має право отримувати безповортну фінансову допомогу від інших організацій.

Чи передбачаються винагороди доброчинцям?

Успішні проекти, реалізовані за допомогою GoFundEd, втілюють задумане та відправляють Лист Вдячності від вчителя (та його команди) або Лист Вдячності від учнів (у випадку якщо внесок доброчинця становив більше, ніж 300 грн.).

Хто відповідальний за винагородження доброчинців?

За винагороди для доброчинців відповідальний автор проекту (вчитель). Вчитель або його команда інформує доброчинця про статус виконання винагороди та надішле запит щодо доставки Листа.

Що відбувається, якщо проект не збирає необхідної суми?

Якщо проект не зібрав необхідної суми, доброчинець матиме можливітсь обрати або підтримати цими коштами інший проект, або ж повернути кошти собі назад.

Якщо проект не зібрав гроші, як доброчинець може повернути собі кошти?

Якщо проект не зібрав необхідної суми грошей і доброчинець бажає повернути кошти собі, доброчинець має надіслати нам запит на повернення коштів та написати, як йому буде зручно отримати кошти.

Хто володіє інтелектуальним правом на проект та продукти його втілення?

Автор (вчитель/директор/освітянин) є 100%-вим власником свого проекту та результатів його втілення.

Хто відповідальний за реалізацію проекту?

Автор проекту несе персональну відповідальність за реалізацію свого проекту. Згідно юридичного документа, укладеного з благодійною організацією “Благодійний Фонд “ГОФ”, кошти можуть видаватися частинами і на підставі документального підтвердження цільового використання попередніх виплат.

  TOP