Menu

Як створити свій проект?

number41

«Добре почати – це наполовину завершити», Григорій Сковорода

Найперше визначіться з ідеєю проекту, оберіть яскраву назву, яка привертає увагу доброчинців. Підготуйте короткий опис проекту, у якому максимально лаконічно дайте відповіді на запитання:

  • Чому ваша ініціатива важлива? Яку цінність вона створює для учнів/вчителів/батьків?
  • Яку проблему проект вирішує?
  • Яких змін ви очікуєте досягнути по завершенні проекту?
  • Чому саме вам важливо реалізувати цей проект?

number40

Підготуйте матеріали.

Підготуйте відео тривалістю до 2 хв, у якому розкажіть про важливість проекту. Покажіть Ваших учнів чи вчителів, школу у якій ви працюєте. Зокрема пам’ятайте, що не так важлива якість відео, як важливим є те, що ви скажете. Зосередьтесь на сенсах, які варто донести до доброчинців, що вас підтримують.

number37

Публікуйте проект на платформі. Зважте, що вам необхідно вказати необхідну суму для реалізації проекту, а також – визначити скільки триватиме кампанія. Якщо сума невелика, рекомендуємо вам обирати – 30 днів.

Як тільки ви натиснете кнопку «Опублікувати», ваш проект потрапить на розгляд до нашого  Координатора Спільноти. Протягом двох днів він надасть Вам зворотній зв’язок та підтвердить проект або надішле рекомендації, як можна покращити проект. Ми зробимо усе можливе, щоб Ваша кампанія пройшла успішно!

number38

Говоріть, говоріть і ще раз говоріть. Від нас залежить не так і мало, але – не так і багато. Успішна краудфандингова кампанія – це насамперед Ваші зусилля. Тож постарайтесь максимально розповідати про те, що ви збираєте кошти на проект. Розкажіть своїм колегам, батькам, місту. Залучіть місцевих журналістів, які можуть розповісти про ваш проект. Зверніться до місцевого бізнесу з пропозицією – стати партнером проекту.

number39

Заоохочуйте долучатись онлайн. Соціальні мережі – це важлива складова успіху. Підтримуйте зв’язок із доброчинцями, розповідайте про них, про те, чому вони вас підтримали на сторінках своїх соціальних мереж. Не забувайте дописувати у блог на Org адже – це прямий зв’язок із усіма людьми, які вас підтримали. Інформуйте їх про те, яких успіхів вам вдалось досягти і що чекає попереду. Рекомендуємо робити 2 дописи блозі в тиждень.

number35

Будуйте довіру. Залучайте до проекту своїх учнів, батьків, місцеву громаду. Пам’ятайте, що GoFunded – це не лише можливість зібрати кошти для реалізації проекту, але і можливість знайти однодумців, знайти тих, хто підтримає ваше прагнення разом змінювати освіту.

Share this Post!

About the Author : GoFundEd


5 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP