Menu

GoFundEd-2017 – історія втілених мрій, спільних перемог і кращої освіти заради дітей

Обережно: у тексті багато знаків оклику і слів “спільно”, “освіта” і “дякуємо”. Вони можуть викликати напади неконтрольованого добра 🙂

Січень

Є люди, для яких найкращий подарунок на свято – це підтримка освітніх змін. День народження Станіслава став для Іванівської школи Днем підтримки)

Лютий

Кінець – це новий початок! Настя більше не працює на платформі, але досі підтримує зміни в освіті. Сьогодні вона у ТОП10 доброчинців GoFundEd 2017 року. Дякуємо, що ти з нами!

Березень

Акції заради спільного проекту – так просували свої ідеї на GoFundEd разом вчителі, батьки та діти.

Квітень

Одна успішна ініціатива – це впевненість і бажання розвиватися далі і ширити досвід. Взаємна підтримка авторів проектів – це велика втіха 2017 року! Вони розповідають про ініціативи, діляться досвідом, роблять внески. Вони справді вболівають за освіту. Ви чудові!

А коли вдається зібрати необхідні кошти, це завжди спільна перемога і безмежна вдячність до всіх причетних. Побільше б таких моментів у 2018!

Травень

Ми ще маленькі, нам 2 рочки, ми ще ростемо, але ми вже є на мапі краудфандингу України) Дякуємо, що підтримуєте нас!

Червень

Результати наших проектів іноді непередбачувані! Уявіть, ми, виявляється, допомогли поєднати екологію океану та програмування – і це проектом ХІМІКТ!

Липень

Цей проект нас закохав у себе! Мистецький пленер у сільській школі – 12 митців і 12 талановитих учнів малюють на природі. Що може бути натхненніше?

Серпень

Цього року GoFundEd перейшов рубіж у мільйон гривень! Тішить не сама цифра, а те, що за нею стоїть – це реалізовані освітні ідеї, це радість авторів проектів, це кращі можливості розвитку для дітей!

Вересень

Автори проектів стають експертами з краудфандингу і діляться досвідом на семінарах. Учасники семінару особливо вподобали атмосферу. Нам теж завжди приємно знайомитись і працювати з ініціативними освітянами.

Жовтень

Діти мріяли – діти втілили! Ми особливо вболівали за цей проект, адже діти з селища самі взялися реалізувати свою ініціативу. І все вдалося – тепер сподіваємося, вони стали впевненішими, впертішими на шляху до успіху.

Учнівські проекти потрапили у фокус GoFundEd цього року! Маємо нову координаторку проектів, яка розвиває цей напрямок. Олена Шульга, вітаємо на борту!

Листопад

Проект скайп-платформи для спілкування іноземними мовами змагався навіть за Social Project Awards! По-справжньому класні освітні ініціативи варті всеукраїнського визнання.

Грудень

Який грудень без Миколая-чудотворця? Хоча чудеса відбуваються на платформі GoFundEd щомісяця завдяки миколайкам-доброчинцям)

У деяких наших проектів з’явилися у 2017 році ментори, які добре розуміють потреби шкіл і готові про це розповідати світу. Це дуже важливо, щоб якомога більше людей знали про освітні ідеї.

Передноворічні дива дають надію, що й наступний рік буде чудовим!

І місток між 2017 і 2018 – це голосування. Голосуйте за кращий проект 2017 року на  GoFundEd, щоб у 2018 його автор отримав від нас подарунок як визнання важливості його справи!

Share this Post!

About the Author : GoFundEd


0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Related post

  TOP