Menu

EdLab: Освітня Лабораторія в Краматорську

EdLab: Освітня лабораторія – 8 годин для трансформації освіти
4 червня у Краматорську відбудеться освітня лабораторія для вчителів та всіх, кому важлива освіта в Україні!

Крауфандингова платформа для освітніх проектів GoFundEd разом з Львівською Освітньою Фундацією створюють майданчик для спільної творчості вчителів, а також освітян, студентів чи школярів, батьків, представників бізнесу, які протягом 8 годин створять разом спільні проекти, які пропонують інноваційні рішення та змінюють навчальний досвід учнів у школах на краще.
Це простір для спільної взаємодії, спільного навчання, менторства, підтримки та об’єднання зусиль освітніх новаторів, громадських активістів та бізнесу.

Чому?

Чи можемо ми створити необхідний у ХХІ столітті навчальний досвід у школах? Чи добре школа сьогодні готує особистостей до життя в мінливому глобалізованому світі?

У суспільстві знань, драйвером якого є інновації, ми повинні забезпечити якісний навчальний досвід у школах, який є першоосновою для реалізації потенціалу кожної людини. Ми віримо, що лише спільними зусиллями та діями ми можемо запровадити у школах ті освітні практики, які розвиватимуть в учнів навички «ХХІ століття» та матимуть позитивний вплив на навчальний досвід у школах.

Як?

Учасники Освітньої Лабораторії разом з експертами та менторами працюватимуть над ідеями своїх проектів – разом навчатимуться основам проектного менеджменту, ставитимуть цілі проекту та плануватимуть шлях реалізації проекту. Разом ми зануримось у сферу сторітелінгу та подумаємо про те, як будувати проекти так, щоб вони були цікавими різним спільнотам.

Для участі у Освітній Лабораторії необхідно:

     Сформувати команду (в команду повинні входити як мінімум 2 вчителі з однієї школи, додатково можна залучити батьків, учнів старших класів чи громадських активістів, представників місцевого бізнесу тощо).

     Продумати ідею, з якою Ви б хотіли прийти на Освітню Лабораторію;

     Заповнити аплікаційну форму

Податись можна до 1 червня, 15:00.

Якщо ви є представником громадського сектору чи бізнесу і Вам було б цікаво долучитись до однієї з команд, просимо також заповнити реєстраційну форму, вказавши свої прагнення та компетенції, які могли б бути корисними учасникам Освітньої лабораторії.

Програма Освітньої Лабораторії

Організатори- (2)

По завершенні Освітньої Лабораторії, учасники протягом двох тижнів будуть мати можливість спілкуватись із менторами, ділитись зворотнім зв’язком, а також – поширювати свій досвід. Свої напрацювання учасники зможуть представити у березні на Освітньому Форумі, куди запрошуються позачергово.


Місце проведення:

Простір “ВІЛЬна ХАта”, проспект Миру, 9, місто Краматорськ.

 

Організатори:

GoFundEd – краудфандингова платформа для освітніх проектів, що прагне підсилити потенціал кожного вчителя та надати йому необхідні ресурси для творчості. Проект Центру інноваційної освіти «Про.Світ».

Львівська Освітня Фундація – що має на меті підтримувати гуманістичні, морально-етичні цінності з допомогою освітньої  діяльності, що  створить  сприятливі умови для розвитку українського суспільства.

ВІЛЬна ХАта – це простір для розвитку та розкриття себе, свого потенціалу, реалізацій своїх мрій, ідей для міста тощо.

Share this Post!

About the Author : GoFundEd


0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Related post

  TOP