Menu

Зелений клас

Частково профінансований
67%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  13,182
 • Бюджет:

  19,714
 • Доброчинців:

  36

Мене звати Віта Мудряк. Я працюю вчителькою Лутовинівської гімназії Козельщинської селищної ради Полтавської області, у своїй роботі намагаюсь створювати сприйятливий творчий простір для розвитку учнів,  саме тому вирішила координувати даний проєкт.

Ідея створення “Зеленого класу” виникла декілька років тому. І учні, і вчителі втомлюються від постійного перебування у чотирьох стінах на уроках, а на подвір’ї є чудовий міні-сквер, який дуже подобається учням. Вони люблять відпочивати й гратися під розлогими горіховими деревами.

Клас на відкритому повітрі якраз те, що потрібно для спілкування між усіма учасниками освітнього процесу в зовсім іншому, невимушеному форматі та атмосфері, де більше можливості зосередитися, відчути себе частиною світу, який можна вивчати реально, відволікаючись від віртуального світу ґаджетів.

Зелений клас має бути особливим і слугувати не тільки, як місце для проведення навчальних занять, а й комфортною зоною відпочинку на подвір’ї школи. Існування такого простору суттєво покращить якість надання освітніх послуг, сприятиме комфортному навчанню. У селі немає клубу, тому це дасть можливість збільшити зону публічного простору не лише для гімназистів, а й для усіх жителів Лутовинівки, до прикладу, для проведення свят чи тематичних подій.

У першу чергу, проєкт потрібний для учнів школи. Проведення занять на свіжому повітрі сприяє кращій концентрації, підвищує цікавість та мотивацію навчатися, дає більший простір для творчості та допомагає зберігати здоров’я. Зеленим класом можуть користуватися також вчителі та батьки, для проведення семінарів та зборів. Такий формат проведення є, у тому числі, профілактикою емоційного вигорання для вчителів і буде сприяти більшій активності батьків та залученню у життя гімназії.

Вже зроблено клас під відкритим небом без накриття із мобільними дерев’яними “пеньочками”, м’якими подушками, переносною дошкою, дерев’яними столиками. Уже проведено декілька уроків у початковій школі. Проте навчання у такому класі залежить від погодних умов, тому його використання дуже обмежене.

Над плануванням та реалізацією проєкту активно працюють учні 9 класу. Наші майбутні випускники мріють зробити добру справу для свого навчального закладу. На уроках трудового навчання учні представили свої варіанти ландшафтного дизайну простору, один з яких взяли в розробку. Вони також допомагали фарбувати лавочки, шиють м’які подушки для майбутнього класу.

Після реалізації проєкту з’явиться можливість проводити не лише навчальні заняття для усіх учнів гімназії, а й заходи для усієї громади. У селі вже стало традицією, що загальношкільні свята – це подія для усіх жителів, у такі дні на шкільному подвір’ї багатолюдно. У подальшому необхідно облаштувати й авансцену, що дасть можливість використовувати зелений клас ще й як літній концертний майданчик.

Навіть наявність дерев’яних лавок, які розміщені у затишному місці під крислатими вітами дерев, створює особливу атмосферу для навчання та відпочинку. Облаштована локація додасть комфорту: дах та бетонне покриття дасть можливість перебувати у зеленому класі за будь-якої погоди.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Бетон

  1200 грн/м3

  5м3

  6000

 • Метал

  75грн/м2

  50м2

  3750

 • Металопрофільна труба

  50грн/м

  150м

  7500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

   

  12,5%

  2464

 • Всього:

   

   

  19714

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Зелений клас – комфорт для усіх нас!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP