Menu

Світ один для всіх

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  50,075
 • Бюджет:

  50,075
 • Доброчинців:

  16

Ми – активна група творчих вчителів Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2.

Життя сучасного школяра – це не тільки навчання, а й можливість здійснювати мрії та розвивати творчість. Нелегке завдання у педагогів – створити умови для реалізації дитячих мрій, щоб кожна дитина почувала себе щасливою. В нашій школі діти з особливими освітніми потребами почали навчатися 2 роки тому. Це діти, які приїхали з інших територій і отримали психологічну травму внаслідок перебування в зоні бойових дій. У них були погано розвинені навички комунікації, діти всього боялися, не цікавилися шкільним життям. Внаслідок цього виникали непорозуміння між вчителями, учнівським і батьківським колективом класу та дітьми з особливими освітніми потребами і їхніми батьками.

Тому, колектив однодумців вирішив створити у школі кімнату, у якій учні в процесі спільної ігрової та творчої діяльності матимуть можливість спілкуватися та обирати вид творчої діяльності за власним бажанням. У цій кімнаті учні зможуть відпочити від навчання та займатись творчістю.

Кімната буде мати 3 зони:

 • Ігрова зона облаштована в центрі кімнати. Вона є найбільшою, бо це зона для проведення ігор різних напрямків: дидактичних, рольових, рухливих, театралізованих.
 • Творча зона облаштована столиками, м’якими пуфами. Використовуючи технічні засоби (телевізор), учні зможуть розвивати акторські, співочі, танцювальні вміння.
 • Зона розвитку вмінь – зона для розвитку навичок читання, малювання, конструювання, ліплення. Вона буде облаштована міні-пуфами, конструкторами, іграшками, приладдям для малювання та ліплення.

Вчителі проводитимуть в цій кімнаті для дітей активні перерви, години спілкування, тренінги, майстер-класи, виставки малюнків і виробів, творчі конкурси.

Діти будуть вчитися працювати у великих і малих групах, в парах, зможуть розвивати свої творчі здібності, мати право вибору діяльності, визначитися зі своїми здібностями.

Результатом проекту буде створення кімнати, де учні під час проведення спільних занять зможуть реалізувати свій творчий потенціал, знайти друзів для спілкування. Створення такої кімнати сприятиме соціалізації учнів початкових класів і дітей з особливими освітніми потребами, формуванню життєво-необхідних компетенцій: комунікативної, культурної, громадсько-соціальної, які є актуальними в сучасному житті. Творчі заняття в такій кімнаті дадуть змогу навчитися дітям керувати своїми емоціями, розвивати пам’ять, уяву, розумові здібності, естетичні смаки.

Проект розроблено в рамках освітньої програми «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей. У разі проведення авторами успішної краудфандингової кампанії проект буде співфінансовано у розмірі 25 000 грн.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP