Menu

ВОРКАУТ

20%
До завершення
41 
днів залишилось
 • Зібрано:

  6,345
 • Бюджет:

  32,172
 • Доброчинців:

  59

Вітаємо, наша команда ліцеїстів разом з громадськими активістами м. Костянтинівки Донецької області з радістю та натхненням втілила вже багато проєктів. НВК «Ліцей із ЗШ І-III ступенів» є лідером в освітньому середовищі, бо саме там здобуває освіту активна молодь, а громада завжди підтримує їх ідеї та ініціативи!

Останнім часом пандемія внесла в життя школярів та мешканців Костянтинівської ОТГ (і всього світу) певні зміни. Ми стали менше спілкуватися, все більше часу навчаємося та працюємо за комп’ютером. Це призводить до пригніченого емоційного стану та втрати активного способу життя, фізичному застою.  Наш проєкт ««ВОРКАУТ» передбачає оснащення спортивного майданчика, на якому людина будь-якого віку, статі, без попередньої фізичної підготовки зможе виконувати вправи,  робити ранкову гімнастику. Спортивний майданчик є інклюзивним та відкритим. Жителі громади за бажанням зможуть доєднатись до занять фізичної культури у зручний для них проміжок доби. Фізична активність допоможе послабити ментальні наслідки соціальної ізоляції та постійного стресу через пандемію і карантин.


«Нам не вистачає обладнання! Так хочеться бути сильними, підкачаними та вправними, а ще з друзями  весело проводити час» – мріють наші підлітки Захар, Дмитро, Микола та Назарій.
А пенсіонерка Тетяна Андріївна каже: «Я б залюбки прийшла зі своєю сусідкою та порозминала суглоби…Поспілкувалася з дітьми. Може вони б навчили нас деяких вправ».

У нашому ліцеї навчається понад 800 учнів, працює 7 класів з інклюзивною формою навчання, навчаються діти, які мають порушення опорного-рухового апарату, постави. Школа є осередком спілкування для громади, ввечері на подвір’ї можна побачити молодих батьків з малечою, які приходять пограти, посидіти в екопросторі – усі мріють про спортивний майданчик. Якщо говорити про результати проєкту, то ми передбачаємо проводити заняття з фізичної культури на вулиці в осінній та весняний період, створювати умови для фізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами та дітей, які перебувають в групі подовженого дня, а також залучити мешканців громади до активного спортивного життя, навіть під час карантинних обмежень (бо спортивний майданчик розташований на відкритому просторі).

Кількісні показники
: 6 уроків на добу – приблизно 150 учнів на добу (за місяць понад 800 учнів зможуть покращити свій психоемоційний та фізичний стан), 60 працівників закладу освіти та місцеві жителі (в громаді понад 70 000 осіб). Щороку на спортивному майданчику зможуть займатися учні, що прибули до школи, вимушено переселені особи (на разі в нашій школі понад 80 таких дітей), місцеві жителі, які перехворіли на COVID-19 та хочуть відновити роботу кардіо системи. Після тренувань школярі братимуть участь у змаганнях з вуличного воркауту на рівні громади та області. Отриманні навички сприятимуть самодисципліни, згуртованості, роботи в команді, підвищенню навичок комунікацій, підвищення рівня впевненості у собі, зменшенню захворюваності та наслідків коронавірусної інфекції.

Для таких результатів ми вже зробили на території закладу освіти екопростір для спілкування та проведення тематичних уроків й зустрічей(виграли в проєкті «Громадський бюджет в 2020 та 2021 році), підготували місце для обладнання вуличного воркауту, встановили ще ворота для мініфутболу. 

Для комплексної реалізації нашого задуму потребуємо: 

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Спортивний комплекс воркаут

  27650

  1

  27650

 • Послуги Нової пошти

   

   

  500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  4022

 • Всього:

   

   

  32172

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Живи, тренуйся, дій!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP