Menu

Відкрий себе!

2%
До завершення
37 
днів залишилось
 • Зібрано:

  700
 • Бюджет:

  34,233
 • Доброчинців:

  2

Кожен з нас мріє повернутися у шкільні часи: спілкування з друзями, однолітками, перше кохання, нові знайомства, захопливі спогади. Через 15 років після закінчення школи, я повернулася у рідні стіни, як заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови, і щодня спостерігаючи за всією шкільною родиною, розумію, що школа – наш другий дім, у якому хочеться жити, творити, йти вперед і вести за собою інших.

Ментальне здоров’я дуже вагоме і значуще для кожної людини. Дуже важливо відчувати себе, свої потреби, реалізовувати творчі здібності, проживати екологічно стреси та продуктивно працювати. Якщо у закладі освіти створити сприятливі умови для розвитку та відпочинку, то позитивні результати не змусять себе довго чекати. 

Ми з командою дітей вирішили створити проєкт, метою якого є облаштування зони комфорту та затишку, де учні на перервах зможуть пограти в настільні ігри, прочитати комікси, зайнятися творчістю(фарбувати розмальовки, робити витинанки), послухати класичну музику;  вчителі, у вільний від уроків час, зможуть розташуватися у зручному кріслі-груші та зібратися з думками, відволіктися від особистих проблем (розмальовка-мандал – чудовий варіант), а прослуховування музики Моцарта допоможе зняти стрес; кожен і кожна зможе емоційно налаштуватися на позитивний лад  і просто поспілкуватися з однолітками, колегами в атмосфері взаєморозуміння та поваги один до одного.


Як ми це зробимо? Все просто! На другому поверсі нашої школи є просторий, довгий  коридор з величезними, світлими вікнами, там багато сонця та свіжого повітря. Ідеальне місце для перезавантаження! Ми плануємо облаштувати його м’якими різнокольоровими кріслами-грушами, пуфами, невеликими столиками з безліччю корисної та цікавої літератури: комікси, художня література, енциклопедії, поезія для молодших школярів, казки, періодичні видання. Також розмальовки, приладдя для малювання та виготовлення витинанок. Біля входу ми плануємо розмістити фліпчарт, щоб відвідувачі могли відобразити свій настрій малюнком чи наклеїти емоджі-стікер. В центрі коридору буде розташована ігрова зона: м’який килим, настільні ігри (монополія, джанга, твістер). На стінах будуть висіти яскраві картинки з мотиваційними написами, які учні виготовлять власноруч, та арт-проєкти на тему емоційного добробуту. Вікна будуть прикрашені тематичними малюнками та наліпками до різних подій. Вздовж коридору стоятимуть декоративні рослини. Також хочемо, щоб в такому місці  можна було прослухати плейлист прекрасної класичної музики (Моцарт, Вівальді, Березовський, Ведель та ін.), адже відомо, що вона позитивно впливає на емоційний стан.

Ще ми плануємо проведення активностей для покращення ментального здоров’я, а саме: ізотерапія, лялько терапія. Це новий вид діяльності для учнів нашої школи, а, як відомо, все нове дуже хочеться спробувати.! 

Поділившись своєю ідеєю з громадськістю, ми отримали чимало позитивних відгуків:

☆ «Клас! Круто! Давно про це мріяла!»( учениця 10 класу, КЗ «Огіївський ліцей» Новікова Діана)

☆ «Ви прочитали мої думки! Це те, чого нам так бракує»( вчителька початкових класів КЗ «Огіївський ліцей» Калініна Вікторія Андріївна)

☆ «Молодці! Я завжди підтримую ініціативність задля розвитку громади»( староста Огіївського старостинського округу Петренко Лариса Олександрівна)

☆ «Рухайтесь до своєї мети, я завжди вас підтримаю!»(директорка КЗ «Огіївський ліцей» Жага Наталія Володимирівна)

Після реалізації проєкту 89 учнів школи отримають простір для відпочинку, ігор, спілкування, проведення активностей. 17 педагогів матимуть місце для самоосвіти та відпочинку. Також очікуємо:

✓ покращення емоційного стану учнів та вчителів;
✓ підвищення рівня довіри;
✓ розвиток емоційного добробуту шкільного колективу.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Крісло-мішок

  511

  20

  10220

 • Музичний центр

  4499

  1

  4499

 • Столик журнальний

  667

  5

  3335

 • Пуф –куб

  345

  20

  6900

 • Послуги Нової пошти

   

   

  5000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  4279

 • Всього:

   

   

  34233

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Хорошу школу не можна вибрати! Її потрібно створити самому!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP