Menu

“Відірватись від землі”

32%
До завершення
6 
днів залишилось
 • Зібрано:

  16,085
 • Бюджет:

  50,857
 • Доброчинців:

  103

Мене звуть Шуть Тетяна Володимирівна. Я вчителька початкових класів Потічанської філії І-II ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради» Полтавської області, завжди генерую нові ідеї і фітнес на батутах – одна з них. До моєї команди входять не менш цікаві школярі. Це майбутній випускник школи – Платко Артем і учениці 8 класу Стремицька Єлизавета і Уляненко Ілона.

Ні для кого не секрет, що діти просто обожнюють стрибати на батутах. У нас виникла ідея зробити цю розвагу ще й корисною. Під час спортивних занять використовувати батути. Стрибають всі! Ці тренування допоможуть оптимізувати рухову діяльність впродовж дня, фізично розвиватися, активно та весело проводити дозвілля. Реалізація проєкту передбачає закупівлю 10 батутів для тренувань групами до 10 осіб та навчання тренера.

Цей проєкт надзвичайно важливий та потрібний дітям, щоб проводити час весело та з користю. Його реалізація сприятиме формуванню здорового способу життя та фізичному розвитку дітей, адже під час тренувань на батутах працюють усі групи м’язів, формується правильна постава, зменшується навантаження на суглоби.

Боберська Ангеліна, 7 клас: «Я дуже енергійна від природи. Тому можливість урізноманітнити свою рухову активність мене дуже порадувала. Батут – це те, що я вже давно хотіла, але батьки не мають змоги дозволити мені таку розвагу. Тому, якщо такі тренування організують у школі, моїй радості не буде меж».

Сиргі Марія, 8 клас: «Я люблю займатися спортом, а коли це ще й весело і прикольно, то охочих підтягти свою фізичну форму стане набагато більше».

Учні та учениці з 1 по 9 клас відвідуватимуть тренування 2-3 рази на тиждень. В результаті занять покращаться фізичні можливості школярів, урізноманітниться їх дозвілля, скоротиться час перебування перед екранами гаджетів. Фітнес на батутах сприятиме фізичному розвитку дітей, а тому вони зможуть претендувати на перемогу у спортивних змаганнях різних рівнів.

Однією зі складових здорового способу життя – є рухова активність щодня, а фітнес на батутах сприятиме цьому. А далі все просто: здорові діти – здорова нація.

Ми “запалили” ідеєю організації фітнесу на батутах у нашому закладі широке коло людей, залучилися їх підтримкою.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Батути з ручкою

  3800

  10

  38000

 • Навчання інструктора з фітнесу на батутах

  3000

  1

  3000

 • Послуги Нової пошти

   

   

  3500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  6357

 • Всього:

   

   

  50857

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

А батути – наші крила!
Всі готові? Полетіли!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP