Menu

Від мрії до дії

Профінансований
112%
До завершення
3 
днів залишилось
 • Зібрано:

  28,558
 • Бюджет:

  25,603
 • Доброчинців:

  73

Ми, учні 10 класу Новопразького навчально-виховного комплексу, члени громадської організації «Світ – це ми!», активні, позитивні, творчі та креативні у будь-якій роботі. Згідно з анкетуванням, яке ми провели, улюблений предмет усієї шкільної спільноти –  це уроки фізичної культури. Так склалося, що на спортивні секції у нашому закладі здебільшого ходять хлопці. Для того, щоб усі учні мали рівні права щодо навчання різним видам спорту в школі, ми і вирішили створити спортивно-ігровий майданчик з елементом скелелазіння (скеледромом) для розвитку ментального здоров’я, впевненості у власних силах, витривалості, гнучкості, міцності, а також організовувати та  проводити низку тренувань і чемпіонатів серед місцевих шкіл.

Підрахувавши відсоток дітей, які відвідують уроки фізкультури за групами, ми дійшли висновку, що учні, які належать  до II та III групи здоров’я  теж зможуть покращити свій фізичний розвиток на новому спортивно-оздоровчому майданчику. Він  буде обладнаний: турніками, лавкою для преса, упором для віджимання та мініскеледромом.

Цей проєкт допоможе нашим учням цікаво та змістовно проводити  дозвілля, підвищити рівень залучення дітей фізкультурою і спортом, активізується мотивація до  здорового способу життя, учні будуть зацікавлені новими видами роботи на уроках фізичної культури, а школярі на групі продовженого дня зможуть з користю провести час на спортивно-ігровому майданчику. А після уроків – батьки і діти разом будуть відвідувати оздоровчий простір для покращення власного здоров’я.

Завдячуючи програмі HealthySchools, ми продовжуємо щоранку проводити ранкову зарядку по класах; традиційними стали тренінги по ментальному здоров’ю, започаткували майстер-клас «Педагогічна кухня» – вчитель рекламує та рекомендує здорову їжу!

Проєкт “Від мрії до дії”  допоможе розвивати здоровий спосіб життя у школі та в громаді, залучаючи до селищних, районних та обласних змагань, спортивних конкурсів, проведення олімпійських фестивалів, як школярів, так і людей різного віку.

Анастасія Нагорняк (учениця 8 класу) “Я досить спортивна учениця, і для мене важливо займатися спортом на спортивному майданчику і на свіжому повітрі”.

Герман Ш. (7 кл) “Мрію здолати Говерлу  із задоволенням потренуюся на мініскеледромі!”

  Надія (учениця 7 класу) “Люблю спорт і хочу навчитися підтягуватися на турніках і віджиматися!”

Володимир (учень 9 класу) “Для мене дуже важливо вести здоровий спосіб життя і хочу, щоб щоденні тренування на спортивному майданчику стали звичкою мого життя.”

Щодня на спортивно-ігровому майданчику будуть займатися спортом до 500 учнів з різною спортивною підготовкою та обмінюючись досвідом, підвищувати та вдосконалювати свій рівень майстерності. Наш спортивно-оздоровчий майданчик, це не тільки місце для заняття спортом, а й клуб за інтересами.

Ми зможемо тепер забезпечити гендерну рівність, тому що в основному на спортивну секцію «Футбол»  100% ходять тільки хлопці, баскетбол і волейбол – 30% дівчата, а 70% – хлопці.

Наш проєкт має довгостроковий вплив: по-перше, ми не будемо зупинятися на досягнутому, а розбудовуватимемо проєкт далі, вдосконалюючи його іншими зонами здоров’я, для дітей з особливими освітніми потребами. Ми зможемо підвищити рівень  престижності  професії вчителя фізкультури,  тренера, лікаря. Ми проведемо експериментально-дослідницьку роботу щодо зацікавленості мешканців громади  нашим спортивно-ігровим майданчиком і як це відбиватиметься на їхньому здоров’ї. 

Ми вже розпочали знайомити учнів школи, батьків та вчителів із нашим проєктом, створили сторінку у Facebook «Від мрії до дії».

Для реалізації проєкту нам потрібно взяти з собою позитив, залучити творчість і креатив включити мудрість, енергію і наполегливість! Бюджет, зібраний на GoFundEd, ми витратимо на закупівлю Спортивно-оздоровчого майданчика, а саме:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Спортивний комплекс ДС СПРИТНИЙ SK-3

  9478

  1

  9478

 • Скеледром дитячий ГОВЕРЛА

  11425

  1

  11425

 • Послуги Нової пошти

   

   

  1500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  3200

 • Всього:

   

   

  25603

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Здорово жити здорово!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP