Menu

Ukraine Global Scholars – ШЛЯХ ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ЗАХІДНОЇ ОСВІТИ

Профінансований
120%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  154,100
 • Бюджет:

  128,000
 • Доброчинців:

  73

ПРО Ukraine Global Scholars

Благодійний Фонд Ukraine Global Scholars був створений у 2015 році молодими українцями, випускниками Ліги Плюща, для допомоги талановитій українській молоді віком 14–17 років зі вступом у найкращі школи та коледжі США з повною фінансовою підтримкою від цих навчальних закладів.

Аплікантами можуть стати школярі з усіх куточків України, які завдяки своєму величезному прагненню до навчання та розвитку, визначним результатам у науці та творчості заслуговують на здобуття топової освіти. Згідно з умовами програми всі учасники походять з родин, які не мають змоги оплатити консультантів із закордонної освіти. А всі фіналісти повинні повернутися в Україну не пізніше, ніж за п’ять років з дня отримання диплому, та працювати тут не менше п’яти років.  

У 2015 році до програми подали заявки 150 хлопців та дівчат, у 2016 році – вже 350, а у 2017 – кількість заявок збільшилась до 550-ти. Щороку команда фонду після проведення загальнонаціонального триступеневого відбору обирає 20 фіналістів, для яких фонд:

 • організовує онлайнпідготовку до вступних тестів SAT та TOEFL,
 • проводить 10-денний табір, де інформує про весь ланцюжок вступу до топових навчальних закладів США й отримання повної стипендії,
 • несе фінансові витрати, пов’язані зі вступним процесом фіналістів,
 • допомагає з розробкою індивідуальної стратегії для кожного фіналіста та здійснює постійне наставництво до моменту вступу,
 • допомагає зі стажуванням під час літніх канікул та працевлаштуванням фіналістів в Україні.

 

Учасники програми – це переможці всеукраїнських та міжнародних олімпіад та конкурсів, юні винахідники, підприємці, професійні співаки та просто талановиті хлопці та дівчата з неймовірним бажанням змінити Україну та світ на краще!

work

ХТО МИ ТАКІ ТА НАВІЩО НАМ ДОПОМАГАТИ ІНШИМ?

Команда фонду – це 17 молодих українців, яких об’єднує любов до України, першокласної освіти та неабияка працездатність. Усі засновники та ментори програми – вихідці з простих українських родин, які успішно вступили та здобули дипломи таких топових світових закладів освіти, як Гарвардський коледж, Університет Пенсильванії, Єльський університет тощо.

Більше про команду Ukraine Global Scholars ви можете дізнатись на нашій сторінці. Кожен з нас пройшов свій шлях до омріяного навчального закладу. Однак усім нам допомагали порадами та мотивацією ментори – люди, небайдужі до нашого прагнення навчатися в найкращих світових школах та університетах. Настав і наш час поділитися знаннями та досвідом з тими українськими хлопцями та дівчатами, які бажають навчатись за кордоном, старанно працюють над власним майбутнім та довели своє прагнення стати справжніми лідерами України.

ЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ПРАВЛІННЯМ Ukraine Global Scholars: 

image1

Юлія Сичікова

Родом із Бердянська, Юлія є співзасновницею та Головою Правління Фонду.  Вона випускниця програми ‘USA/USA’. Юлія здобула диплом бакалавра в Університеті Пенсильванії, що входить до Ліги Плюща. Освіта була безкоштовною завдяки виграному гранту від цього навчального закладу.  Юлія має досвід розвитку декількох успішних стартапів в Україні та в США, зокрема у Кремнієвій долині. Зараз працює у венчурному інвестиційному фонді AVentures, розвиваючи українські стартапи.

image2Михайло Лемеш

Родом із Запоріжжя, Михайло є співзасновником та Членом Правління Фонду. Він випускник програми ‘USA/USA’. Закінчив приватну школу Дірфілд Акедемі в США та Гарвардський Коледж, у якому й здобув диплом бакалавра. Освіта була безкоштовною за рахунок грантів від школи та університету. Після завершення навчання Михайло працював декілька років у київському офісі американської консалтингової компанії McKinsey & Company, а потім здобув ступінь МВА (магістр бізнес-адміністрування) у Вортонській Школі Бізнесу при Університеті Пенсильванії. Зараз Михайло працює в бостонському офісі McKinsey & Company.

image3Юлія Лемеш

Родом із Одеси, Юлія є Членом Правління Фонду. Вона випускниця програми ‘Всесвітні Студії’. Юлія здобула магістерський ступінь LLM у сфері міжнародного банківського та фінансового права у Лондонському Університеті Королеви Марії. Освіта була безкоштовною за рахунок гранту від програми ‘Всесвітні Студії’. Юлія має десятирічний стаж роботи у сфері банківського та корпоративного права у провідних міжнародних компаніях в Україні та Великій Британії.

ЩО НАМИ ВЖЕ ЗРОБЛЕНО

За три роки свого існування Ukraine Global Scholars допоміг 18 українським школярам вступити до найкращих американських шкіл та коледжів, серед яких Emma Willard School, Leysin American School, Choate Rosemary Hall, Phillips Academy Andover, Harvard College, New York University Abu Dhabi тощо, та виграти понад 4 млн доларів США у стипендіях. Усі вони з гордістю представляють Україну у своїх навчальних закладах. Іноді вони є першими українцями за всю історію існування цих шкіл. Абсолютно всі наші фіналісти є відмінниками та лідерами у своїх навчальних закладах. Наприклад, Антоніна Закорчемна з Fryeburg Academy є капітаном команди з математики, а Богдан Грицак з Woddberry Forest School є засновником MakeLabs, ініціативи, що розробляє та друкує на 3Dпринтері тактильні освітні матеріали для дітей з вадами зору (www.MakeLabs.org).

Улітку всі наші фіналісти стажуються в Україні та планують повернутися додому після здобуття освіти. У 2017 році фіналісти попередніх років працювали в Україні в таких провідних українських та міжнародних компаніях, як Укргазвидобування, Zeo Alliance, OMD Media Direction, Atlantic Group, Полтавафарм.

H_1

ФІНАЛІСТИ 2017 РОКУ  

Наші фіналісти, окрім високої мотивації, неабияких талантів та постійної праці над собою, на своєму рівні також роблять внесок у розвиток своєї школи, громади та країни. Саме тому ми впевнені, що знання та досвід, здобуті за кордоном, лише зміцнять їхнє бажання допомагати Україні ставати сильним гравцем на міжнародній арені.

Знайомтесь із фіналістами Ukraine Global Scholars-2017 тут! Вони вже пройшли тренінг від менторів фонду та надіслали всі аплікаційні документи. Ми чекаємо на результати вступного набору фіналістів-2017 вже незабаром, у березні 2018 року.

ЯКОЇ ДОПОМОГИ МИ ПОТРЕБУЄМО

Кожного року в серпні наш фонд організовує 10-денний табір для 20 фіналістів, де через інтенсивні лекції, наставництво та індивідуальну роботу з кожним фіналістом ми передаємо всі знання, поради та навички щодо успішного вступу до найкращих шкіл та коледжів США. Оскільки фонд є благодійним проектом, він існує лише за рахунок пожертвувань. Вже зараз нам треба оплатити всі витрати, пов’язані з проведенням 10-денного семінару в серпні цього року для фіналістів-2018 в мальовничому містечку Славське Львівської області. Імена фіналістів 2018 року ми оголосимо на початку червня.Budget_UGS

Допомагаючи оплатити освітній табір для наших фіналістів, ви даруєте їм заслужений квиток у мрію – навчання в найкращих школах та коледжах світу. Саме там, у якісних сучасних лабораторіях та дослідницьких центрах, фіналісти попередніх років уже працюють над своїми ідеями та розвиваються як цілісні особистості з глибоким розумінням світових тенденцій, щоб повернутись додому впевненими в собі лідерами та професіоналами, із прекрасним знанням мов та унікальним міжнародним досвідом. Більше дізнатися про долю фіналістів фонду, що вже навчаються за кордоном, ви можете на нашій сторінці у Фейсбук.

Запрошуємо вас долучитися до справи фонду і допомогти талановитим дітям із простих сімей доторкнутися до омріяної освіти, на яку вони заслуговують, задля кращого майбутнього нашої України!

Контактна інформація: з усіх питань щодо освітньої ініціативи Ukraine Global Scholars звертайтеся до Юлії Лемеш на електронну адресу jlemesh@ukraineglobalscholars.org

 

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP