Menu

Тренуйся з чемпіонами

Не профінансований
0%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  21
 • Бюджет:

  83,432
 • Доброчинців:

  1

Я, Матійченко Андрій Станіславович – майстер спорту з греко-римської боротьби, керівник гуртка з греко-римської боротьби. Вже понад 10 років працюю тренером з греко-римської боротьби КДЮСШ «Атлетик». За 10 років через нашу секцію пройшло понад 400 хлопців та дівчат, які отримали дуже важливі для життя навички самозахисту, полюбили спорт та фізичну культуру. Також наша секція підготувала декількох призерів та чемпіонів чемпіонатів України з греко-римської боротьби.

Наш проєкт “Тренуйся з чемпіонами” спрямований на те, аби популяризувати здоровий спосіб життя та відволікти увагу школярів від віртуального світу. Він орієнтований на дітей та підлітків нашого міста. В рамках проєкту будуть відбуватися показові виступи із різних видів спорту в загальноосвітніх школах та загальнодоступних місцях(парках, площах, пляжах).

Окрім цього наш проєкт сприятиме налагодженню зв’язків між загальноосвітніми школами та дитячо-юнацькими спортивними школами. Показові виступи будуть проходити в навчальних закладах м. Маріуполя за підтримки управління освіти та управління молоді і спорту нашого міста.

 

Ми плануємо, що показові виступи будуть проводитися під музичний супровід з професійним ведучим, призами та підтримкою зірок українського спорту, новим професійним обладнання. Борцівські манекени та болгарські мішки допоможуть нам зробити показові виступи яскравішими, що буде стимулювати бажання дітей до занять спорту та фізичною культурою та усі охочі відразу матимуть можливість записатися до спортивної секції або гуртка.Далі ми плануємо, що проєкт буде розвиватися на постійній основі, проводитимуться показові виступи за підтримки громадської організації: СК «Приазовський Борець», загальноосвітніх шкіл, управління спорту міської ради, національного олімпійського комітету Донецької області.

Ми будемо проводити такі заходи 2 рази у місяць упродовж усього шкільного року, влітку ці заходи будуть проводитися у літніх дитячих таборах. Оскільки проєкт буде розвиватися на місцевому рівні, він буде мати вплив на більш як 10 000 учнів.

Ми представили наш проєкт на конкурсі кращих молодіжних практик і у 2017 він увійшов у каталог 100 кращих молодіжних практик. За підтримки місцевої влади ми змогли придбати комплект звукової апаратури для проведення виступів (колонка та 2 мікрофони, ноутбук), досягли підтримки директорів загальноосвітніх шкіл для допуску наших спортсменів в загальноосвітні заходи.


Результатом проєкту ми бачимо зростанням кількості учнів, які виявили бажання до занять спорту та пішли до секції з греко-римської та вільної боротьби, боксу, художньої та спортивної гімнастики.

Іншим джерелом фінансування є підтримка громадської організації «СК «Приазовський Борець», «Ідія», НОК Донецької області, міське управління молоді та спорту м. Маріуполя, федерація греко-римської боротьби України.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Розкладний борцівський ковер

  700

  50

  35000

 • Манекени борцівські з ногами з тканини ПВХ

  2400

  3

  7200

 • Болгарські мішки

  1450

  4

  5800

 • Спортивні костюми

  1500

  10

  1500

 • Футболки з принтом назви проєкту

  500

  10

  5000

 • Послуги Нової пошти

  5000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  10432

 • Всього:

   

   

  83432

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Будь першим — тренуйся з нами!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP