Menu

Точка на карті, що оживає

Частково профінансований
59%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  47,763
 • Бюджет:

  81,144
 • Доброчинців:

  187

Презентація рідного міста по-новому — основна мета діяльності учнів-краєзнавців з трьох різних міст України. Тому основний задум — це створення постерів з QR-кодами,  відеозаписів про найцікавіші об’єкти в містах та проведення  інтерактивних екскурсій, майстерок, квестів, театралізованих реконструкцій  учасниками проєкту. 

Наш проєкт поєднав креативну молодь з трьох міст задля  реалізації однієї мрії: вивчати і досліджувати історію рідного краю та презентувати Україну по-новому.


Ми —  це учасники гуртка «Історичне краєзнавство» гімназії №2 м.Хмельницького,  гуртківці Сумської  обласної  гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей,  учасники гуртка «Краєзнавці» Берегівської гімназії Берегівської міської ради Закарпатської області.

Діти розробили понад 12 нових цікавих туристичних маршрутів, вони проводять театралізованих екскурсії, квести, майстерки для гостей і містян.

 

 

Для реалізації проєкту учням необхідно зібрати історичний та фотоматеріал для виготовлення постерів, а також здійснити  невеличкі відеозаписи театралізованих презентацій найцікавіших туристичних маршрутів, посилання на які будуть розташовані у вигляді QR-кодів на постерах. Учасники проєкту прагнуть проводити у центрах своїх міст презентації, квести, майстерки, театралізовані екскурсії біля постерів, щоб розповісти містянам та туристам не лише про рідний край, а й про міста, які об’єднані спільною ідеєю.

Відеозаписи планується зробити чотирма мовами: українською, англійською, угорською та  німецькою. Інтерактивні постери  «мандруватимуть» містами, розповідаючи про найцікавіші точки на мапі України, і можливо, до проєкту приєднається активна молодь з інших міст, адже відкривати Україну по-новому – головна мета молодого покоління. 

Реалізація  проєкту  допоможе дітям та дорослим досліджувати історію рідного краю, створюватиме  промоцію міст для туристів, об’єднає  представників музеїв, виставкових центрів, бібліотек, культурних осередків, діаспор, освітніх закладів та вишів трьох  міст тощо. Також розташування постерів у центрах міст сприятиме роботі туристичних агенції та інших закладів інфраструктури.

Протягом багатьох років учні-краєзнавці вивчали і досліджували історію та культуру рідних міст, розробили низку туристичних маршрутів, співпрацювали з музеями та культурними осередками міст, шили костюми, проводили театралізовані екскурсії, зустрічалися з відомими людьми, проводили відкриття туристичних мезонів і навіть створили інтерактивну туристично-культурну мапу міста. Такі активності потребують продовження, поширення, а найголовніше – підтримки задля заохочення молоді до реалізації успішних проєктів на користь громади та збереження історичної та культурної спадщини рідної України.

 

 

Кожна чудова ініціатива  потребує продовження і розвитку, тому учасники проєкту планують долучити до реалізації свого задуму учнів-краєзнавців з усіх обласних центрів України, здійснювати інтерактивні екскурсії містами України під час туристичних сезонів, створити інтерактивну історико-культурну мапу України, щоб об’єднати усі міста, продемонструвавши українцям та світові найцікавіші об’єкти України.

Результатом проєкту стане систематична робота гуртківців-краєзнавців над виготовленням постерів та розробка 12 нових маршрутів, збільшення проведення  екскурсій, квестів, вікторин, театралізованих реконструкцій для містян та туристів, а також участь у  відкритті туристичних сезонів в різних містах. 

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Ролап(екскурсійний банер)

  974

  15

  14610

 • Відеокамера

  10999

  3

  32997

 • Мікрофон петличний DUAL HEAD

  745

  6

  4470

 • Поясний мікрофон для екскурсовода Rolton K-500

  1477

  12

  17724

 • Послуги Нової пошти

  400

  3

  1200

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF

  12,5%

  10143

 • Всього:

  81144

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Берего-Суми-Хмельницький відкриють для вас Україну по-новому!

Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

 

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP