Menu

Тільки вперед

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  6,949
 • Бюджет:

  6,949
 • Доброчинців:

  13

 Я, Шумейко Віктор Олексійович, вчитель фізичної культури Славгородської загальноосвітньої школи І-III ступенів Краснопільської селищної ради. Маю на меті залучити дітей з сільської місцевості до нових видів спорту. Хочу створити для наших дітей можливість бути всебічно розвиненими та не відставати від однолітків з міста!

 

Обговорюючи з учнями їхню мотивацію до занять фізичною культурою, виявилося,  що багато дітей хочуть познайомитися з новими видами спорту та впроваджувати нові модулі на уроках фізичної культури. Враховуючи їхні побажання та підтримуючи ініціативу учня 6 класу Сенчищева Єгора, ми зупинилися на двох нових видах спорту, це – «Флорбол» та «Алтимат-фризбі».

Ці заняття зацікавили дітей своєю нетиповістю, через них можна розвивати такі якості як спритність, швидкість, координацію. Елементи цих видів можна використовувати і під час вивчення інших модулів, під час спортивно-масових заходів. Для розвитку цих видів спорту у нашій школі нам потрібен інвентар, для флорболу – спеціальні ключки та м’ячі, для алтимату – тарілки фризбі, а ворота для гри у флорбол ми виготовимо самостійно.

Проєкт має на меті заохочувати школярів до здорового способу життя та створювати сучасні умови для фізичного розвитку сільських дітей через впровадження нових модулів на уроках фізичної культури. А також мотивувати їх на підкорення нових спортивних вершин. Окрім цього, ми хочемо ввести нові види спорту для того, щоб молодь в селі ефективно та цікаво проводила власне дозвілля.  Наші учні дуже полюбляють спорт, фізичні вправи та рухливі ігри на свіжому повітрі, а нові види рухової активності тільки більше мотивуватимуть їх до фізичного вдосконалення. 

Після реалізації проєкт, звичайно, розвиватиметься і надалі, адже тут немає обмеження у часі. Задля його розвитку ми будемо організовувати заходи для ознайомлення учнів з новими видами спорту, мініігри, квести, змагання із залученням школярів різної вікової категорії не тільки зі своєї школи, а й з навколишніх сіл, залучатимемо і учнів, і батьків. Також у майбутньому плануємо створювати у школі нові спортивні секції. Успіх нашого проєкту – це збереження і зміцнення здоров’я, розвиток та підвищення фізичних якостей, популяризація нових видів спорту – флорболу та фризбі.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Набір для флорболу

  1995

  2

  3990

 • Диск фризбі

  189

  10

  1890

 • Послуги Нової пошти

   

   

  200

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  869

 • Всього:

   

   

  6949

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Кожна людина здатна творити щось нереально-круте, нове, непередбачуване… Ні кроку на місці — ТІЛЬКИ ВПЕРЕД!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP