Зібрано:
Бюджет:
Доброчинців:
Зібрано
29,793₴
Бюджет
53,316₴
Доброчинців
20
Привіт! Ми група активної молоді з Тернополя і Костянтинівки, що об’єднались заради створення спільного майданчику для сміливих мистецьких експериментів. Наш проєкт — це Техно-Арт студія “T&K Lab”.
Проєкт започатковано ініціативною групою учнів 9-10 класів Костянтинівського ліцею «Ерудит» Мелітопольської районної ради та Тернопільської ЗОШ № 28.
Він передбачає створення студії цифрового мистецтва, де учні матимуть змогу створювати сучасні артоб’єкти, моделі роботів, записувати та редагувати відео, осягнуть ази створення сучасної реклами, в тому числі контекстної, познайомляться з основами графіки руху та 3Д моделювання. Робота у студії дасть змогу не лише отримати задоволення від самореалізації, а і допоможе набути нових навичок цифрового мистецтва, що в наш час дуже затребувані на ринку праці і стануть в нагоді у дорослому житті після закінчення школи.
Згідно з соцопитуванням проведеного учнями – серед найулюбленішого позашкільного дозвілля молоді віком від 14 до 17 років даних навчальних закладів – відвідування гуртків та секцій мистецького напряму та гуртків, пов’язаних з інтерактивними технологіями. Відповідно – з 353 опитаних 95 учнів займаються образотворчим мистецтвом, танцями та вокалом і 22 – програмуванням, робототехнікою та відеомонтажем. На основі даного соцопитування ми сформулювали наступне фокус-питання: Як ми можемо створити умови для успішної співпраці і творчості молоді, розвитку творчого потенціалу, самореалізації і практичного застосування креативних ідей та проєктів?
В результаті виникла ідея проєкту, де учасники зможуть поєднувати мистецтво із сучасними технологіями, до того ж сучасна наука пропонує мистецтву нові можливості, такі, як використання гри світла і тіні, додавання спецефектів, зміни фона, палітри, об’єму.
Наші школи охоче нададуть окремі ресурси та обладнання для реалізації проєкту, а саме комп’ютер, проектор, окреме приміщення та меблі.
графічних планшетів, які дозволяють максимально швидко та ефективно запам’ятати своє бачення і викласти його на екрані. В рамках проєкту ми збираємося застосовувати їх для обробки фотографій, малювання різноманітних об’єктів, створення 3Д-моделей, а також малювання схем та графіків для презентацій наукових робіт;
документ-камер, що дозволяють одержувати і транслювати в режимі реального часу чітке та різке зображення практично будь-яких об’єктів, в тому числі і тривимірних. Ми плануємо створення онлайн виставки робіт наших юних митців, а також організації регулярних відеозустрічей та творчих майстерень з нашими партнерами по проєкту, оскільки документ-камери набагато спрощують роботу з аудиторією. Тому, що передача даних відбувається в режимі реального часу, камери дозволяють здійснювати відеоконференції та ідеально підходять для дистанційного навчання.
3Д ручок, як інструменту, що здатен малювати пластиком 3D-об’єкти та корегувати предмети, виготовлені з допомогою 3Д принтера. Наші друзі мають намір створювати, як моделі роботів та їх частини на гуртку робототехніки, так і мистецькі об’єкти, демонстраційні матеріали до наукових робіт – від молекули ДНК до кристалічної структури водню.
Вважаємо свій проєкт сталим, оскільки шкільне життя і не лише мистецьке, завжди передбачає розвиток і самовдосконалення, участь у різноманітних подіях і конкурсах, спілкування не є обмежене відстанню (особливо в наш час) – і наша ідея, покликана підтримати усі ці можливості та реалії.
Оцінити результати проєкту ми зможемо за кількістю учасників нашої студії та їх досягнень (наприклад, відеоролик, фото або художня робота, участь у конкурсі тощо), а також кількості проведених заходів (майстер-класи, онлайн зустрічі, майстерні, віртуальні виставки робіт тощо). Ми також плануємо скласти анкети зворотного зв’язку для учнів, щоб оцінити ступінь зацікавленості, сильні та слабкі сторони нашого проєкту.
Блок бюджету
Що потрібно
Вартість, грн
Кіл-ть
Сума, грн
Документ-камера з мікрофоном та можливістю зйомки відео
15151
2
30 302
3Д ручки
1499
4
5 996
Пластик для 3Д ручки
659
2
1318
Графічні планшети
2149
4
8596
Послуги Нової пошти
55
8
440
Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*
12,5%
6665
Всього:
* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».
Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.
Розкажить про проект в соціальних мережах:
0 Comment