Menu

Техно-Арт студія “T&K Lab”

Частково профінансований
56%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  29,793
 • Бюджет:

  53,316
 • Доброчинців:

  20

Привіт! Ми група активної молоді з Тернополя і Костянтинівки, що об’єднались заради створення спільного майданчику для сміливих мистецьких експериментів. Наш проєкт — це Техно-Арт студія “T&K Lab”.

Проєкт започатковано ініціативною групою учнів 9-10 класів Костянтинівського ліцею «Ерудит» Мелітопольської районної ради та Тернопільської ЗОШ № 28.

 

Він передбачає створення студії цифрового мистецтва, де учні матимуть змогу створювати сучасні артоб’єкти, моделі роботів, записувати та редагувати відео, осягнуть ази створення сучасної реклами, в тому числі контекстної, познайомляться з основами графіки руху та 3Д моделювання. Робота у студії дасть змогу не лише отримати задоволення від самореалізації, а і допоможе набути нових навичок цифрового мистецтва, що в наш час  дуже затребувані на ринку праці і стануть в нагоді у дорослому житті після закінчення школи.

 

Згідно з соцопитуванням проведеного учнями – серед найулюбленішого позашкільного дозвілля молоді віком від 14 до 17 років даних навчальних закладів – відвідування гуртків та секцій мистецького напряму та гуртків, пов’язаних з інтерактивними технологіями. Відповідно – з 353 опитаних 95 учнів займаються образотворчим мистецтвом, танцями та вокалом і 22 – програмуванням, робототехнікою та відеомонтажем. На основі даного соцопитування ми сформулювали наступне фокус-питання: Як ми можемо створити умови для успішної співпраці і творчості молоді, розвитку творчого потенціалу, самореалізації і практичного застосування креативних ідей та проєктів?

В результаті виникла ідея проєкту, де учасники зможуть поєднувати мистецтво із сучасними технологіями, до того ж сучасна наука пропонує мистецтву нові можливості, такі, як використання гри світла і тіні, додавання спецефектів, зміни фона, палітри, об’єму.

Наші школи охоче нададуть окремі ресурси та обладнання для реалізації проєкту, а саме комп’ютер, проектор, окреме приміщення та меблі.

Проте нам бракує специфічного обладнання, а саме:

графічних планшетів, які дозволяють максимально швидко та ефективно запам’ятати своє бачення і викласти його на екрані.  В рамках проєкту ми збираємося застосовувати їх для обробки фотографій, малювання різноманітних об’єктів, створення 3Д-моделей, а також малювання схем та графіків для презентацій наукових робіт;

документ-камер, що дозволяють одержувати і транслювати в режимі реального часу чітке та різке зображення практично будь-яких об’єктів, в тому числі і тривимірних.  Ми плануємо створення онлайн виставки робіт наших юних митців, а також організації регулярних відеозустрічей та творчих майстерень з нашими партнерами по проєкту, оскільки документ-камери набагато спрощують роботу з аудиторією. Тому, що  передача даних відбувається в режимі реального часу, камери дозволяють здійснювати відеоконференції та ідеально підходять для дистанційного навчання.

  3Д ручок, як інструменту, що здатен малювати пластиком 3D-об’єкти та корегувати предмети, виготовлені з допомогою 3Д принтера. Наші друзі мають намір створювати, як моделі роботів та їх частини на гуртку робототехніки, так і  мистецькі об’єкти, демонстраційні матеріали до наукових робіт – від молекули ДНК до кристалічної структури водню.

 

Вважаємо свій проєкт сталим, оскільки шкільне життя і не лише мистецьке, завжди передбачає розвиток і самовдосконалення, участь у різноманітних подіях і конкурсах, спілкування не є обмежене відстанню (особливо в наш час) – і наша ідея, покликана підтримати усі ці можливості та реалії.

Оцінити результати проєкту ми зможемо за кількістю учасників нашої студії та їх досягнень (наприклад, відеоролик, фото або художня робота, участь у конкурсі тощо), а також кількості проведених заходів (майстер-класи, онлайн зустрічі, майстерні, віртуальні виставки робіт тощо). Ми також плануємо скласти анкети зворотного зв’язку для учнів, щоб оцінити ступінь зацікавленості, сильні та слабкі сторони нашого проєкту.

Блок бюджету

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Документ-камера з мікрофоном та можливістю зйомки відео

  15151

  2

  30 302

 • 3Д ручки

  1499

  4

  5 996

 • Пластик для 3Д ручки

  659

  2

  1318

 • Графічні планшети

  2149

  4

  8596

 • Послуги Нової пошти

  55

  8

  440

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  6665

 • Всього:

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Наука і мистецтво: драйвово,захоплююче,просто!

Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP