Menu

Тeam building

Частково профінансований
72%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  3,680
 • Бюджет:

  5,104
 • Доброчинців:

  16

Проєкт “Team building” спрямований на впровадження нового підходу до викладання фізичної культури у школі. Оскільки застарілі методи навчання, нормативи та відсутність інвентарю відштовхують дітей від уроків фізкультури, та й взагалі від спорту, ми вирішили зацікавити дітей, дати їм можливість обирати для себе той вид спорту, який їм до вподоби.

Нам, вчителям фізкультури, часто доводиться формувати команди з учнів різних вікових категорій, різних класів для участі в різноманітних змаганнях, а також проводити уроки в одному спортивному залі з учнями різних класів. Саме тому ми вирішили впроваджувати елементи тімбілдингу на уроках фізичної культури. Наш проєкт сприятиме згуртуванню дитячого колективу та формуванню командного духу.

Він допоможе об’єднати різні покоління та відкрити сильні сторони дорослих і підлітків, буде формувати  та розвивати навички командної роботи, навчить брати відповідальність за результат команди, єдиного командного рішення й узгодження його з членами команди. І найголовніше:


формуватиме командний дух;

посилить почуття згуртованості та стійкого “ми”,

розвиватиме довіру, розуміння та прийняття індивідуальних особливостей одне одного;

створюватиме мотивацію на спільну діяльність.

 

Впродовж двох останніх років я активно використовую на своїх  уроках фізичної культури елементи тімбілдингу в командних змаганнях, які вимагають не тільки фізичної вправності, а й певну частку ерудованості. Завдання та ігри доступні навіть дошкільнятам,  тому всі учні із задоволенням беруть в них участь. Під час таких уроків на «лаві запасних» немає жодного.

Інколи такі уроки допомагають залагодити конфлікт в класі, який виник протягом дня, працюючи разом над вирішенням завдання налагоджують відносини. Окрім, уроків у вересні 2019 року на базі нашої школи був проведений День здоров’я у форматі тімбілдингу, це було незабутньо та цікаво. Дитячий тімбілдинг перетворився з простого активного проведення часу в захопливий і потужний інструмент, що закладає фундамент психологічно стабільної та успішної людини в майбутньому.

Надалі ми хочемо вдосконалювати цей напрямок роботи, організовувати та проводити спортивний тімбілдинг не лише на уроках фізкультури для учнів нашої школи, а також запрошувати до співпраці учнів з інших шкіл та філій, адже наш освітній заклад є опорним закладом Якушинецької ОТГ, на території якого діють 7 шкіл, а це понад 1000 учнів.

Плануємо залучати до роботи молодіжну організацію Якушинецької ОТГ, головою якої є наша учениця – президент школи. Також влаштовувати змагання між командами працівників як державних, так і приватних організацій, які знаходяться на території нашої ОТГ (освітян, медпрацівників, сектору культури, працівників ЦНАПу, приватних підприємців тощо). 

Першою сходинкою реалізації нашого проєкту є  будівництво мультифункціонального спортивного майданчика на території школи, що дасть можливість займатися  протягом усього року.

Для того, щоб ми мали змогу генерувати та влаштовувати подібні заходи, нам необхідне додаткове обладнання:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • М`яч для фітнесу

  250

  6

  1500

 • Ігровий парашут

  550

  2

  1100

 • Канат джутовий

  8,10

  20 м.

  162

 • Шнур поліпропіленовий планшет 2,5 мм 20 м

  23

  2

  46

 • Шнур поліпропіленовий планшет 4 мм 20 м

  38

  2

  76

 • Корзина офісна для паперу

  38

  4

  152

 • Стрічка сигнальна 100 м.

  50

  1

  50

 • Резинка для бігу парами

  50

  12

  600

 • Гімнастичний обруч Бамсік 3 великий (82 см)

  60

  4

  240

 • Дитячі кольорові кубики

  120

  2

  240

 • Послуги Нової пошти

  300

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  638

 • Всього:

   

   

  5104

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Тeam building об’єднує людей! Ми – команда, і ми прагнемо змін!!!!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP