Menu

Сильні та креативні!

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  3,678
 • Бюджет:

  3,678
 • Доброчинців:

  16

Я, Веселовська Вікторія, вчитель фізичного виховання, Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирського району, маю ідею та бажання створити універсальний куточок для фізичної активності. І під час навчального процесу, і під час перерв, у вільний час — буде місце для занять. Шкільний двір — без вихідних!

Наше шкільне життя цікаве та стрімке, але ми відчуваємо потребу у спортивному куточку для діточок молодшого віку. Учні молодшої школи не мають спеціального місця, де можливо виплеснути свою нескінченну енергію. Їх мотивація відвідувати уроки знижується, заняття стають нецікавими. Тому дуже хочу впроваджувати цікаві методи викладання: станції розвитку сили, спритності, координації. Комплексне обладнання дасть змогу також проводити захопливі уроки і в середній школі.

Майданчик дозволить підвищити рівень фізичної підготовки та зміцнення здоров’я, урізноманітнить уроки фізкультури в молодшій школі та сімейний відпочинок.  Коли приходить родина – тато починає займатися вправами, мама підтримує, то діточки розуміють користь спорту, а приклад “тато-мати-дитина” — то є найкраще! І малеча, і дорослі одночасно матимуть можливість займатися на спортивному комплексі, і це має великий виховний та сімейний  момент! Зразок старшокласників та батьків — найкращий стимул для розвитку спритності та сили у діточок! Майданчик – для кожного, бо школа є центром об’єднання громади!

Що вже зроблено? Розкрита ідея підтримки ЗСЖ, власний приклад вчителів та старших учнів в спортивному житті школи та громади — найкраща реклама активного та спортивного відпочинку. А установка та облаштування майданчика нашими силами!Ми — можемо зробити цікавим та корисним острівок здоров’я та сили!

Успішна реалізація цього проєкту переросте надалі в розширення мережі спортивних куточків на відкритому повітрі та залученню до активного способу життя ще більше мешканців села. Майданчик має розташування біля корпусу молодшої школи, тому буде використовуватись по максимуму. Реалізація цієї ідеї, підтримка всіх залучених на 100% – то і є показник бажання змінити майбутнє, починаючи з маленьких кроків до великої мети!

(!) Зверніть увагу. Оскільки, місцева влада зацікавилась ідеєю нашого проєкту та погодилась повністю його профінансувати, 9.02. ми змінили бюджет та додали до нього додаткове обладнання для наповнення майданчика.


Для продовження реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Набір для бадмінтона (4 ракетки, волани, сітка, кріплення)

  1200

  1

  1200

 • Набір для спідмінтона (2 ракети, волани)

  969

  2

  1938

 • Послуги Нової пошти

  80

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  460

 • Всього:

   

   

  3678

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

”Маєш ідею – реалізуй! Маєш мету – дій!”

Підтримайте продовження нашого проекту!
Спорт – то справа всіх та для всіх!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP