Menu

В кожній дитині сонце

Частково профінансований
50%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  22,560
 • Бюджет:

  44,687
 • Доброчинців:

  14

Путівником в опрацюванні ідеї став курс “Дизайн-мислення для інновацій” від Школи бізнесу Дарден у США, проходження якого було однією з умов конкурсу “Я – інноватор!” від освітньої організації “Фонд Випускників України”.  
A guide to the development of the idea was the Design-Thinking for Innovation course from the Darden School of Business in the USA, which was one of the conditions of the contest “I am an Innovator!” announced by educational organization Alumni Fund Ukraine.

Вас вітає Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 в Луганській області.
Деякі наші учні пережили суворі дні війни, були під обстрілами, втратили рідних і близьких, бо наша школа розташована дуже близько до військового конфлікту. Поруч є реабілітаційний центр для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На навчання ці діти приходять до нас у школу. Вони потребують особливої уваги як з боку педагогів, так і з боку однолітків. Багато з них не готові йти на контакт і тримаються осторонь. Тому всіх вчителів у школі хвилює питання “як допомогти таким дітям, як правильно спланувати роботу з ними?”. Ми дійшли висновку, що для початку необхідно створити належні  умови.

Тобто необхідне таке місце у школі, де б діти відчували себе вільно, без напруги. Спеціальні заняття та ігри у такому обладнаному кабінеті навчать спілкуванню з однолітками та дорослими. Допоможуть повірити в себе, в майбутнє… Кожна дитина після занять зможе відчувати і знати, що вона потрібна, а навколишній  світ прекрасний.

Цей проект – мрія кожного педагога школи. Він створений, щоб допомогти кожній дитині, яка потребує захисту та допомоги. Дорослі у такій кімнаті теж зможуть поринути на якийсь час у фантастичний світ дитинства. Працювати вчителем нелегко це постійна напруга і тяжкий вантаж відповідальності. Ми сподіваємося, що кімната стимулюватиме і розкриватиме приховані можливості кожного.

Хочеться, щоб сенсорні кімнати були у кожному навчальному закладі, адже заняття в них розвивають і активують у дітей сенсорні функції, сприяють соціально-психологічному і особистісному розвитку і дають поштовх на шляху пізнання навколишнього світу.

У цій кімнаті зможуть проводити заняття;

 • логопед,
 • психолог,
 • олігафренопедагог.

 

Вчителі вже розробили і провели кілька заходів. Діти записували своє бачення майбутнього, свої мрії та бажання. Це допомогло дітям розкритися, відчути себе та друзів, а педагогам відчути більш повно свою відповідальність в роботі з дітьми. Бо такий формат роботи налаштовує на співпрацю вчителя та учнів, допомагає глибше зрозуміти проблему та способи її вирішення. Створення спеціальної кімнати допоможе працювати з дітьми у різних форматах на регулярній основі.

Наша кінцева мета – підготувати дітей до адаптації у соціумі, щоб кожна дитина подолала свої страхи, вийшла у доросле життя повноцінною конкурентноздатною людиною і почувала себе рівною серед рівних.

“Давайте боротися зі страхами дітей, лікувати їх емоційні травми і допомагати вірити у цей світ та мріяти разом”

Добро починається з кожного!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP