Menu

Сучасним дітям – сучасний спорт

Частково профінансований
52%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  10,053
 • Бюджет:

  19,280
 • Доброчинців:

  31

Мене звати Орися Вачко  і я вже 9 років є вчителем фізкультури в Ліцеї №93 ЛМР в м.Львові. Останні 2 роки є активною учасницею Всеукраїнського проєкту «JuniorZ». Проєкт допоміг мені змінити погляди, підходи та методи у викладанні фізкультури в школі. Поступово, завдяки постійним майстер-класам представниками з сучасних видів спорту, ми впроваджуємо їх у шкільну програму, а саме: флорбол, корфбол, бадмінтон, фризбі та петанк. Створюємо шкільні ліги.

Проте це все потребує достатньої кількості відповідного інвентарю. Адже у нашій школі навчається понад 1650 учнів. На уроці одночасно можуть перебувати два/три класи. Навіть, розділивши зал на зони з різними видами спорту, діти гостро відчувають брак інвентарю.

Тому основною ідеєю проєкту є забезпечення учнів необхідним сучасним інвентарем для активізації спортивного життя школи. А саме: флорбольним інвентарем, м’ячами для гри в корфбол, дисками фризбі, бадмінтонними ракетками та воланами. Для дітей з меншою руховою активністю або ж після перенесеної хвороби чи травми чудово підійде гра петанк.


Ми зможемо зацікавити дітей та відволікти  їх від постійного перебування на лавах. Також  станемо осередком для шкільних секцій із сучасних видів спорту в районі чи навіть у місті, що ще більше популяризуватиме спорт та здоровий спосіб життя. Для того, аби зацікавити учнів потрапити в шкільну команду з того чи іншого виду спорту, ми навіть розробили власний дизайн спортивної форми.

Під час реалізації нашого проєкту ми хочемо максимально залучити дітей до активностей на уроках фізкультури, а також забезпечити відкриття секцій мінімум з трьох нових видів спорту, зокрема флорбол, бадмінтон і фризбі, щоб діти мали можливість для свого професійного розвитку.

 Втіливши цей задум, ми поставимо перед собою наступні амбітні цілі – залучення шкільної громади, спонсорів та меценатів для заміни покриття залу. Ми вже створили команду колег та батьків-однодумців, які будуть працювати над поширенням інформації про проєкт серед друзів та знайомих, ймовірних меценатів та спонсорів.

Бюджет зібраний на платформі ми використаємо на придбання відповідного спортивного інвентарю та форми для учнів (учасників змагань). Також окрім зібраних коштів ми зможемо залучити кошти місцевого бюджету.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Спортивна форма (футболка)

  375

  10

  3750

 • Клюшки для флорболу

  700

  10

  7000

 • Диски фризбі

  300

  10

  3000

 • Ракетки для бадмінтону

  250

  10

  2500

 • Волани

  420

  1

  420

 • Послуги Нової пошти

  200

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF

  12,5%

  2410

 • Всього:

  19280

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Sport School Hub
Don’t Stand Still!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP