Menu

Strong team

Не профінансований
1%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  221
 • Бюджет:

  35,906
 • Доброчинців:

  2

Я, Пилипенко Вадим Іванович, працюю тренером-викладачем комунального закладу «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа»  та вчителем фізичної культури Нижньоторгаївського закладу ПЗСО 16 років. Вважаю, що спорт – це квиток до саморозвитку, загартовування організму, який має бути доступними для всіх, навіть для тих, хто не має такої можливості через стан здоров’я та умови життя.

Тому я не стою на місці та у 2017 році відкрив гурток з мас-рестлінгу, який відвідує 22 дитини (11 дівчаток та 11 хлопців). Наш гурток  створено для дітей  віком від 12  до 18 років,  які  утворюють основу збірної команди села Нижні Торгаї з цього виду спорту. Учні займаються  регулярно тричі на тиждень  і беруть участь у змаганнях обласного та  Всеукраїнського рівня. Серед членів гуртка є діти зі спеціальної та підготовчої груп. Для цих двох школярів передбачені індивідуальні тренування, розроблено графік навантажень згідно з рекомендаціями лікарів, забезпечується інклюзивний підхід до  тренувань підлітків у гуртку.

Гурток мас – реслінгу  Нижньоторгаївського закладу ПЗСО постійно функціонує, його члени набираються досвіду, багато тренуються. Тому, щоб покращити роботу нашого гуртка та забезпечити його сталість, а  усіх охочих новим сучасним обладнанням виникла ідея створення проєкту “Strong team”.Наш проєкт спрямований на дітей, які прагнуть вести спортивний спосіб життя та тих, хто виявляє зацікавлення, незалежно від здібностей, фізичної форми чи статусу, ми прагнемо розширити гурток мас-реслінгу та залучити туди ще більше школярів. Тому він є ефективним засобом розвитку і вдосконалення особистості  й спрямований на зміцнення здоров’я. Я маю бажання допомогти через мас-реслінг загартувати здоров’я, організувати активне дозвілля для всіх охочих та створити сильну команду майбутніх чемпіонів нашої громади і країни.

Також проєкт покликаний привернути увагу до дітей з особливими освітніми потребами, залучити їх до занять мас-реслінгом за індивідуальним  графіком навантажень, який допоможе їм покращити своє здоров’я та загартувати організм. Ми прагнемо привернути якомога більше увагу молоді села до занять вищезгаданим видом спорту.

Наш гурток має значний успіх як на Всеукраїнському рівні (велику кількість призерів), так і для тих дітей (спеціальної, підготовчої групи), які прийшли покращити своє здоров’я. 

Для реалізації ідеї вже створено тренажерну залу, організовано заняття гуртка з мас-реслінгу тричі на тиждень постійно. Учні  неодноразово брали участь в  обласних, Всеукраїнських змаганнях з даного виду спорту і займали призові місця. Діти зацікавлені у подальшому спортивному зростанні та роботі гуртка. Але, на жаль, в нашій тренажерній залі не вистачає обладнання, тому ми потребуємо поповнення тренажерної зали необхідним обладнанням для постійних тренувань.

Даним проєктом ми хочемо привернути увагу громадськості до цього  виду спорту і зібрати необхідні кошти для роботи гуртка мас-реслінгу у навчальному закладі.  Проєкт дуже потрібний сільській школі, де у порівнянні з міськими дітьми, обмежені можливості для всебічного розвитку дитини, оскільки в селі  менше гуртків, позашкільних занять різноманітною творчістю. 

Тому дуже сподіваємося поповнити тренажерну залу новим обладнанням, щоб не розчарувати дітей, які вже відвідують гурток та з вогником в очах кожен раз приходять до тренажерної зали, з великим запалом їздять на змагання та хочуть далі розвиватися в цьому напрямку, а також бажаємо залучити до занять ще більше учнів підготовчої та основної груп здоров’я та всіх охочих займатися спортом. 

Ми вже здійснили перший крок до реалізації проєкту та прагнемо до постійної роботи нашого гуртка, який будуть відвідувати ВСІ охочі. Фінансова підтримка (поїздки на змагання) надходить від батьків учнів та спонсорів, але на жаль її замало для розвитку такого виду спорту. Саме тому для  подальшої плідної  роботи гуртка треба розширити можливості – наповнити тренажерну залу іншим обладнанням.

 

Нашу ідею підтримують колеги, батьки, учні та є охочі  допомогти на волонтерських засадах. Тож для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Згинач і розгинач стегна

  17 000

  1

  17 000

 • Блін до штанги 25 кг

  2500

  2

  5000

 • Блін до штанги 15 кг

  1500

  2

  3000

 • Послуги Нової пошти

  2320

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  4586

 • Всього:

   

   

  35906

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Здоров’я і спорт завжди поруч

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP