Menu

#STEM62

Профінансований
101%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  37,400
 • Бюджет:

  37,075
 • Доброчинців:

  7

Ми – учні школи №62, яка знаходиться у центрі старовинного міста Львова.

Ще 400 років тому у нашій школі, раніше відомій як єзуїтський колегіум, навчався майбутній гетьман України – Богдан Хмельницький.

У стінах нашої школи були проведені безліч уроків різними мовами: від латини до сучасних мов програмування.

Як ми уявляємо собі STEM-центр?

 • Спеціально обладнаний простір для чотирьох напрямків навчання;
 • Місце співпраці експертів, вчителів та учнів;
 • Використання авторських методик навчання та викладання;
 • Простір, відкритий до побажань, пропозицій та відгуків.

 

У нашому місті Львові розвивається Smart-район по вулиці Науковій, де планують створювати Smart-школи, обладнані сучасними пристроями.

Та ми вирішили не чекати, допоки інновації прийдуть до нашого району, а створити локальний Smart-осередок вже зараз.

Ми плануємо створити STEM-центр у кабінеті інформатики. Та він буде призначений не тільки для цього предмету, але й для інших: біології, фізики, хімії та математики. Для цього ми хочемо інтегрувати наш центр у повсякденні бінарні уроки та міжпредметні проекти. А у час, вільний від занять, збираємось проводити гуртки (в нас уже діє волонтерський гурток CodeClub, де вчитель інформатики безкоштовно навчає учнів 2-4 класів програмуванню).

Основною метою нашого проекту є залучення учнів до інновацій та розвиток SoftSkills. Ми будемо допомагати учням створювати ідеї для своїх проектів, реалізовувати та презентувати їх на STEM-ярмарку, який буде проводитись в нашій школі щороку наприкінці травня.

Ми вже зробили перші кроки для впровадження STEM-центру:

 • Eвійшли в першу 8-ку Всеукраїнського проекту “Школа Smart – Arduino and RaspberryPi – школа для учнів, батьків, вчителів”. Результатом цього було створення ідеї та реалізація проекту “Жива картина”;
 • Наш STEM-проект отримав перемогу у Європейському конкурсі від STEMAlliance. Вчителька нашої школи брала участь у Воркшопі в лабораторії майбутнього в Брюсселі;
 • Протягом березня та квітня ми проводимо Львівський STEM-фестиваль, в межах якого беремо участь у воркшопах та майстер-класах, відвідуємо лекції про STEM в університетах Львова, співпрацюємо з МАН та ІТ-компаніями Львова;
 • На нашому STEM-фестивалі відбулась конференція за підтримки заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка та ІТ-кластеру Львова;
 • Ми працюємо над розробкою сайту, де будемо презентувати новинки наших STEM-проектів та роботу із впровадження STEM-освіти у нашій школі.

 

STEM-центр перетвориться на той простір, де дітей навчатимуть критично мислити, розвивати свої таланти, виявляти нові здібності та бути не лише користувачами, а й креативними творцями.

Ми є командою-переможцем хакатону «Технології. Як розвивати цифрову компетентність у школі?» та маємо стартовий капітал 10.000 гривень. Але потребуємо і вашої допомоги для повноцінної реалізації проекту.

#STEM62

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP