Menu

“Soil science”

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
  • Зібрано:

    50,896
  • Бюджет:

    50,895
  • Доброчинців:

    118

Усім привіт! Ми, команда учнів та вчителів Великоколоднівського НВК Жовтанецької ОТГ, переконані, що навчатися корисно та цікаво!

Вивчаючи на уроках біології тему «Збалансоване харчування», ми з учнями задумалися над проблемою екологічності харчових продуктів. Адже, за словами батька медицини Гіппократа, «ми є те, що ми їмо». Не секрет, що спожите людиною безпосередньо впливає на її здоров’я, фізичний і розумовий розвиток, психічний стан і працездатність, тривалість і якість життя, зовнішність, настрій і навіть стосунки з оточенням. У нас виникла ідея створити проєкт, який дав би можливість дослідити вплив різних натуральних речовин на грунт та ріст рослин. У нашій ОТГ багато господарств, які використовують різні хімічні речовини у якості добрива, що шкодить навколишньому середовищу.

 

Разом з учнями 6-10 класів хочемо організувати експериментальну науково-дослідну команду, яка буде:

– досліджувати зміну структури та складу грунту в результаті застосування різних добрив;
– вивчати якість росту рослин у залежності від типу грунту;
– аналізувати якість росту рослин у залежності від добрива.

Для роботи над проєктом будуть використані різні типи грунтів: чорнозем, глинистий, дерново-підзолистий, торф’яний грунти.
Ми плануємо вирощувати хлорофітум, оскільки цей вид рослин рекомендований для висаджування у багатолюдних приміщеннях для очищення повітря. Дослідивши динаміку росту рослин, ми зможемо застосовувати здобуті знання у сільському господарстві.

Упродовж реалізації проєкту ми порівняємо вплив різних натуральних добрив (яєчної шкаралупи, бананової шкірки, попелу, кавової гущі та ін.) на якість росту рослин.
Пошуково-дослідницька діяльність є хорошою мотивацією для учнів вивчати науки природничого циклу та стимулом до цілеспрямованої освітньої діяльності. Учні зможуть поглибити знання з біології, екології, хімії та географії. Участь у проєкті сприятиме розвитку навичок дослідницької діяльності та проектно-командної роботи.

Для реалізації проєкту вже є виділене приміщення, в якому будуть проведені дослідження та експерименти. Учасники матимуть доступ до Інтернету для збору теоретичного матеріалу. У доступі є різні види грунтів, рослини та декілька видів добрив.
Після завершення проєкту до сільських господарств Жовтанецької ОТГ будуть передані рекомендації з використання еко-добрив.

Завдяки цьому проєкту:
– учні спробують себе в ролі дослідників, що допоможе при виборі майбутньої професії;
– вивчення біології у нашій школі стане цікавішим із появою нового обладнання, зокрема мікроскопів;
– обладнаний клас дасть можливість проведення сучасних бінарних уроків;
– рекомендації з впровадження використання еко-добрив будуть передані в сільські господарства Жовтанецької ОТГ;
– учні зможуть поглибити свої знання, що допоможе їм під час вступу до вищих навчальних закладів.

Для реалізації проекту нам потрібно:

Збережи природу навколо себе – їж екологічно чисті продукти!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP