Menu

СПОРТ-АРЕНА «PETROVIRIVKA»

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  51,525
 • Бюджет:

  51,525
 • Доброчинців:

  34

Всім привіт! Ми юні, енергійні та небайдужі мешканці села Петровірівка Одеської області. Маємо величезне бажання створити на території школи сучасний майданчик для занять спортом та проведення ігор з баскетболу, волейболу, гандболу та міні-футболу.

Про що ми мріємо?

Спорт – це не тільки краса, сила та здоров’я. Командні види спорту згуртовують, розвивають відповідальність і наполегливість. Учасники команди вчаться розробляти короткострокові плани та довгострокові стратегії, приймати рішення, спілкуватися, вирішувати конфлікти та проблеми. Вони роблять все це заради досягнення спільної мети – перемоги. І тому ми у нашій школі, яка з 2018 року стане опорним закладом для учнів ще трьох шкіл, хочемо створити комплексний гандбольний, волейбольний, баскетбольний та міні-футбольний майданчик.

 

Petrovir_1

 

Ми активно рухаємося до мети!

 • Є ділянка! Учні разом з батьками вирівняли, спланували та розмітили територію, призначену для облаштування майданчику.
 • Є ворота! Встановили ворота на полі для гри у міні-футбол/гандбол
 • Є сітка! На кошти, які діти виручили на благодійному ярмарку, придбали якісну волейбольну сітку
 • Є м’ячі! Колишні випускники школи подарували нам чудовий комплект м’ячів для всіх ігрових видів спорту.
 • Майданчик заасфальтують! У відповідь на наше звернення сільська Рада пообіцяла заасфальтувати майбутній баскетбольний майданчик у 2018 році.

 

Petrovir_2

 

Для кого хочемо створити спортивний майданчик?

Наш спортивний майданчик буде відкритий для всіх мешканців нашої громади без обмежень!

people-01

— Зранку на зарядку тут збиратимуться всі охочі.

— До обіду проводитимуться шкільні заняття.

— Після закінчення уроків тут зможуть активно провести час діти, які чекають на шкільний автобус.

— Ввечері він знову буде доступний всім охочим – учням, які готуються до спортивних змагань, дорослим, які прагнуть здорово та з користю провести вільний час.

 

Яких результатів ми очікуємо?

Оскільки зараз на території нашого села інших обладнаних спортивних майданчиків немає, то ми тільки уявляємо, як добре було б провести чемпіонат з волейболу між старшокласниками та їх батьками або мешканцями декількох вулиць, або між вчителями та випускниками… Це могло б зблизити дітей і дорослих і виявити справжні спортивні таланти серед мешканців нашого великого села.

Наші учні прагнуть брати участь у районних та обласних спортивних змаганнях. Дуже важливо, аби вони мали змогу грати та тренуватися на майданчику, обладнаному за сучасними стандартами.

Також наш спортивний майданчик може стати культурним осередком громади та місцем проведення здорового та активного дозвілля жителів не лише Петровірівки, а й навколишніх сіл.

І ще один дуже важливий момент: ми живемо на півдні України, а це означає, що майже цілий рік ми зможемо користуватися нашим майданчиком.

Щоб закінчити облаштування спортивного майданчика, нам необхідні:

budget

Для наших доброчинців гарним подарунком буде дружній матч з учнями нашої школи на створеному спільними зусиллями спортивному майданчику. Ми будемо раді його організувати! 

Підтримайте нашу мрію – хай заняття спортом будуть доступні для всіх

#спортдляpetrovirivka

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP