Menu

Sokil Robotics

3%
До завершення
15 
днів залишилось
 • Зібрано:

  1,188
 • Бюджет:

  43,335
 • Доброчинців:

  7

Ми – талановита, креативна, цілеспрямована команда учнів Соколівського опорного ЗЗСО І-III ступенів Жашківської міської ради Черкаської області, яка прагне розвиватися. Ми ті, хто здатні вийти за межі технічних навичок і мислити нестандартно, адже хочемо винаходити щось абсолютно нове у комп’ютерних технологіях. Для цього у нашому закладі ми хочемо створити лабораторію.

Мета такої лабораторії — стати для дітей простором для творчості, що надасть можливість учням опановувати новітні технології і бути конкурентоспроможними у світі сучасних професій. Така лабораторія потребує особливого обладнання, а саме ґаджети для проєктування  та програмування власних роботів.

Проєкт створений для учнів середньої та старшої школи, у перспективі – і для учнів початкової школи, щоб поєднувати знання у механіці, динаміці, електриці з ігровими діями. Учні під час гурткової роботи зможуть створювати моделі роботів та проводити експерименти. Природничі науки у поєднанні з інженерією та математикою навчатимуть учнів жити у реальному світі. STEAM-підхід змінює наш погляд на навчання та освіту. Роблячи акцент на практичних здібностях, ми зможемо розвивати свою силу волі, творчий потенціал, гнучкість та вміння працювати в команді. 

Ми вже зібрали набір для механіків: у кілька коробок відсортували гайки, магніти, болти, мотки різних дротів, фольгу, волосінь, замки. Є декілька інструментів, за допомогою яких ми можемо це скріплювати або розбирати. Проте розуміємо, що є дуже багато цікавого та вже готового обладнання для STEAM-лабораторії.

Наша лабораторія – це гурткова робота. До нього будуть залучені учні 5-11 класів, а заняття будуть проводитись кожного тижня протягом навчального року.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • КОНСТРУКТОР LEGO EDUCATION SPIKE PRIME БАЗОВИЙ НАБІР

  18872

  1

  18872

 • КОНСТРУКТОР LEGO EDUCATION SPIKE PRIME РЕСУРСНИЙ НАБІР

  5762

  1

  5762

 • LEGO MINDSTORMS ВИНАХІДНИК РОБОТІВ

  9690

  1

  9690

 • Максимальний навчальний набір робототехніки ARDUINO (більше 20 уроків)

  3092

  1

  3092

 • Послуги Нової пошти

   

   

  500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  5417

 • Всього:

   

   

  43333

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Sokil Robotics – команда креативна, здібна, творча та активна! Підтримайте нас на шляху до мрії!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP