Menu

Сьогодні дії – завтра успіх

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  11,065
 • Бюджет:

  11,022
 • Доброчинців:

  52

Я, Олена Дмитренко, вчитель фізичної культури і наставник козацького куреня СКІФ Каховського НВК (гімназії), вже 15 років працюю і творю в цьому чудовому навчальному закладі!

Ідея нашого проєкту полягає у впровадженні нових навчальних модулів та інноваційних підходів на уроках фізкультури. А саме ми прагнемо надати дітям можливість ознайомитися з новими видами спорту, урізноманітнити уроки, проводити цікаві змагання, спартакіади, а головне популяризувати активний відпочинок, здорове дозвілля і заняття спортом!

Адже Каховська гімназія не має сучасного спортивного майданчика, а спортивна зала не відповідає нормам – школа знаходиться в приміщенні колишнього дитячого садочку. Тому, щоб  підвищити рівень зацікавленості учнів активними видами спорту ми хочемо ввести нові модулі із застосуванням сучасного обладнання, що спонукатиме дітей до більш активного заняття спортом і бажанням відвідувати уроки фізичної культури.

Учні, батьки, педагогічний колектив в Каховському НВК впевнені, що спорт і здоров’я, заняття фізичними вправами, активними іграми є надзвичайно важливими. Наша команда прагне, аби школярі проводили свій вільний час не лише за гаджетами, а й за активними видами відпочинку і дозвілля. 

Уроки фізичної культури з використанням сучасного обладнання та інвентарю, застосування елементів таких видів спорту, як петанк, флорбол, фризбі-алтимат, регбі тощо розширять навички всіх учнів, що мають різні фізичні можливості, іноді певні комплекси. Таким чином діти зможуть проявити і знайти себе тому чи іншому виді спорту, здолати свою невпевненість. 

Ми вже запланували спортивні заходи, зокрема “Змагання з флорболу і фризбі” (серед учнів 9-11 клaсів), “Майстер-класи з петанку” (для учнів початкової ланки). А також  склали орієнтовне календарне планування уроків фізичної культури на ІІ семестр 2020-2021 навчального року для введення нових модулів.

У нас з’явиться інвентар, обладнання, тобто все необхідне, щоб осучаснити уроки фізкультури і зацікавити учнів заняттям спортом, провести змагання з фризбі, флорболу, майстер-класи з петанку! А далі ми плануємо організувати міжшкільні змагання і навчальні заняття, із залученням учнів інших шкіл міста, що зміцнить дружні стосунки та розширить спортивний світогляд юних каховчан!

Для аналізу результативності нашого проєкту ми використаємо 2 анкети серед учнівської молоді і їхніх батьків щодо рівня і якісних змін у проведенні уроків фізичної культури, проведемо діагностику рівня участі в спортивних заходах, зокрема змаганнях, фестивалях, турнірах, спартакіадах тощо,  а також в гуртках та секціях.

Як результат ми вбачаємо підвищення рівня зацікавленості уроками фізичної культури до 85% всіх учасників освітнього процесу, збільшення кількості спортивних заходів в Каховській гімназії на 20%

Інші джерела шукаємо і будемо робити це й надалі. Минулого року Каховська міська рада надала всім школам міста комплекти м’ячів, гімнастичних палиць та обручів.  Цей проєкт надасть нам нові знання і можливість знайти фінансову підтримку, зокрема партнерів і однодумців, які допоможуть реалізувати наші плани!

Нам потрібна фінансова підтримка і зацікавлені люди, що допоможуть в реалізації наших планів!

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Набір для флорболу

  4600

  1

  4600

 • М`ячі для флорболу

  50

  10

  500

 • Диски для фризбі

  300

  4

  1200

 • Набір для петанку (стальні кулі)

  800

  2

  1600

 • Набір для петанку (пластикові кулі)

  210

  2

  420

 • Набір для петанку по-новому

  260

  2

  520

 • М`ячі для регбі

  120

  2

  240

 • Дитячі м`ячі (набір)

  66

  4

  264

 • Послуги Нової пошти

  300

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  1378

 • Всього:

   

   

  11022

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Знайди мету – можливості знайдуться!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP