Menu

SOFT SKILLS

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
  • Зібрано:

    59,645
  • Бюджет:

    59,625
  • Доброчинців:

    64

Навчальне навантаження учнів не завжди дозволяє вести активний громадський спосіб життя та набувати необхідні практичні навички 21 століття.

Савранська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., яка цього року набрала статус опорної, бачить доцільність в створенні окремої молодіжної платформи «Soft Skills». На базі платформи передбачено впровадження неформальної освіти та проведення актуальних і пріоритетних заходів. Це допоможе у вирішені проблеми булінгу (тиск з боку однолітків), культури користування  кіберпростором та низку інших актуальних проблем в середовищі дітей та молоді.

DSC_0425

Наш проект створений для учнів, а отже саме вони  зможуть повноцінно  користуватись привілеями простору. Він  матиме  чіткий графік відвідування, що надасть можливість поспілкуватись з однолітками, учнями інших шкіл, розвинути власні таланти, комфортно та корисно провести вільний час. Простір буде використовуватись для відпочинку та комунікацій учнів, допомагатиме в роботі учнівському самоврядуванню, вчителям і громадським організаціям в позаурочний час.

Наповнення простору покращить умови надання цікавої та інформативної освіти, максимального використання інтерактивної форми навчання. Це дозволить піднести учням потрібну інформацію використовуючи широкий діапазон засобів візуалізації (карти, таблиці, схеми, діаграми, фотографії). За допомогою аудіо учні краще засвоять іноземні мови, перенестись в ту чи іншу подію допоможе перегляд кінострічок і відеороликів. Сучасне обладнання, візуальний ресурс, допоможе вчителям зробити уроки живими та привабливими для учнів.

 

Soft Skills” буде корисним для учнів школи, педагогічного колективу, громадських організацій та батьків.

Простір виконуватиме наступні функції:

014-011. Підвищення рівня освітніх послуг, що надаються школярам школи через впровадження неформальної освіти;

2. Проведення планових виховних заходів школи.

3. Залучення до освітнього процесу молодіжних та громадських об’єднань району, області, країни.

4. Цікаві та інтерактивні уроки.

DSC_0457

Soft Skills” працюватиме з 7:45 до 18:00, п’ять днів на тиждень. На базі простору відбуватимуться різні заходи, наприклад: інтерактивні уроки вчителів-предметників, засідання та проектна діяльність учнівського самоврядування, гуртки, семінари, скайпзв’язки з учнями інших шкіл, робота з електронними сервісами (Kahoot.it, Duolingo та ін.), введення “батьківського часу” (демонстрація тематичних презентацій, відеороликів) тощо.

Що ми вже зробили:

070-011. знайшли кімнату для майбутнього простору в школі;

2. провели обговорення ідей на молодіжній конференції Савранської ЗОШ;

3. отримали підтримку з боку адміністрації школи, органів влади, громадських організацій, учнів, педагогічного колективу, батьківського комітету та спонсорів;

4. розпочали розробку дизайну приміщення.

Для реалізації мрій більше семи сотень дітей на якісне навчання нам необхідно:

Записати

МАЙБУТНЄ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ОСВІЧЕНОЇ МОЛОДІ У ВАШИХ РУКАХ!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP