Menu

SMART-подвір’я

Не профінансований
3%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  1,603
 • Бюджет:

  60,015
 • Доброчинців:

  9

Вітаємо, ми вчителі та учні школи №16 міста Слов’янська, що займаються впровадженням нових ідей в освітній процес.

Ми вирішили створити простір («smart-зони») з активними розвивальними іграми для проведення занять просто неба, закріплення навчального матеріалу, активного відпочинку дітей під час перерв.

Неформальна освіта давно зарекомендувала себе, як ефективний інструмент для навчання, особливо для дітей початкової та середньої школи, з перших по сьомі класи.

 • Такі ігрові формати допоможуть дітям набути математичних, мовних компетенцій та закріпити вже набуті навички в яскравій ненав’язливій формі.
 • Колективні активні ігри дозволять розвинути фізичні якості учнів, зокрема координацію рухів, та витратити енергію, що накопичилась під час пасивних (теоретичних) занять.

 

Крім того, необхідно зауважити, що такі заняття допомагають дітям налагоджувати дружні стосунки один з одним Вони стають більш згуртованими, знижується можливість виникнення конфліктів, створюються комфортні умови для навчання.

Наше Smart-подвір’я буде складатися з двох локацій – цифрового скеледрому та зони розвивальних ігор:

Цифровий скеледром необхідний для фізичного розвитку дітей – спритності та координації рухів, цікавого активного відпочинку. Доріжка буде знаходитись на висоті 50-70 см від землі (для безпеки дітей), довжина складатиме 10 метрів.

Зона розвивальних ігор – це майданчик з гумовим покриттям, загальна площа якого 100 кв.м. Покриття для довгострокового використання буде безпечним для дітей. У цій зоні буде розміщено сім ігор для розвитку математичних, мовних компетенцій та фізичних якостей дітей. Ці ігри можуть бути використані для проведення занять просто неба, як елементи неформальної освіти та розважальні вправи. Кожна з ігор може бути самостійною або як частина квесту.

Ми вже зробили перші кроки для втілення ідеї у життя:

 • вчителі початкових класів почали впроваджувати уроки на футбольному полі школи з метою урізноманітнити методи навчання;
 • командою проекту були проаналізовані інтереси учнів школи, відібрані 8 вищевказаних зон. Окремі ігри вже були випробувані та отримали підтримку від дітей.

Вчителі будуть використовувати простір для відпрацювання набутих під час уроків навичок, активно проводити перерви з учнями для кращого відпочинку та згуртування колективів. Надалі проект буде розширено завдяки створенню нових зон.  

Результатом проекту буде:

 • Створення для 370 учнів школи можливості навчатися в новому форматі, організація для них зони активного відпочинку.
 • Близько 60% цих учнів зможуть підвищити рівень знань з математики та англійської, розвинути фізичні навички, навчитись працювати в команді;
 • Близько 30% учнівських колективів зможуть стати більш дружніми.

Ми зможемо оцінити вплив проекту на учнів через опитування, проведене серед вчителів, та аналіз навчальних досягнень учнів за рік та анкетування учнів щодо їхнього інтересу до навчальних дисциплін та аналіз психологічного клімату в класах до реалізації проекту та після.

Для реалізації проекту нам потрібно:

«Будуймо освіту разом!»

#smartyard

Проект розроблено в рамках освітньої програми «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей. У разі проведення авторами успішної краудфандингової кампанії проект буде співфінансовано у розмірі 25 000 грн.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP