Menu

Скалодром у майбутнє

70%
До завершення
11 
днів залишилось
 • Зібрано:

  40,265
 • Бюджет:

  57,257
 • Доброчинців:

  73

Я, Білан Олег Іванович, вчитель фізичної культури  КЗ “Олексіївський ОЗЗСО”  Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області. А також керівник туристичного гуртка,  вихованці якого є постійними  учасниками та  призерами обласних змагань з техніки пішохідного туризму (ТПТ)  та орієнтування (всього 7-8 стартів за рік). Наші гуртківці активні, згуртовані, ініціативні, завжди націлені на позитивний результат. Тому ідея скалодрому є для нас важливою, адже це можливість розвивати фізичну силу та моральний дух, спробувати себе, перебороти свої страхи та підкорити  вершини для кожного,  хто знаходиться в стінах нашого навчального закладу.

Щороку ми здійснюємо декілька ступеневих походів та екскурсій за межі області. Діти вже побували у багатьох куточках України, відвідали Львів і Карпати, Одесу та Харків. В цілому спортивним туризмом  займається у закладі до 50 дітей. Цей напрямок найбільш популярний у школі, має попит серед дітей.
А також перспективи розширення при наявності обладнаного скалодрому (гірський туризм).Тому, що саме через заняття  туризмом діти отримують можливість вирватися із рутини (дім-школа-дім), відчути адреналін, вийти із зони комфорту, відпочити від гаджетів.   

Водночас конкурентоздатність нашої команди за останні 2-3 роки знизилась, оскільки в етапи обласних змагань з ТПТ почали вводити «скалодром», а підготувати команду до змагань, коли відсутнє відповідне обладнання не можливо. При наявності скалодрому один з етапів обласних змагань та районні змагання з ТПТ в закритих приміщеннях приймав би Олексіївський ОЗЗСО.

Реалізація проєкту надасть наступні результати:

 

1.Учні школи отримають можливість розвивати свої фізичні показники, стануть сильнішими та загартованими,  збільшиться кількість охочих займатися  цим видом спорту, та ідея туризму захопить більшість учнів та працівників нашого закладу, а це близько 100-120 чол.

Що вони самі думають з цього приводу:

☆ “Скалодром це більше можливостей для туризму”  Білан К. 9 кл.

☆ “Я сподіваюся, що поява скалодрому у школі допоможе мені перебороти страх перед висотою!” Москаленко К. 7 кл.

 

 1. Заняття скелелазінням це здорова альтернатива шкідливим звичкам, один зі способів боротьби з  гіподинамією.Ці заняття дадуть можливість побороти страх, посилять командний дух, формуватимуть відповідальність, уважність, впевненість в власних силах та силах команди. Саме на шляху до вершини визначаються природжені лідери, найбезстрашніші, і ті хто завжди готовий прийти на допомогу. Адже спільна справа, спогади біля вогнища, і шквал емоцій по завершенню шляху: сміх і сльози, відчуття втоми та завершеності, смак перемоги або ж “прийняття”  поразки все це діти переживають разом і це зближує і робить їх сильнішими. 
 2. Наявність скалодрому дасть можливість покращити рівень підготовки команди Олексіївського ОЗЗСО до обласних та районних змагань, показати дітям ще один напрямок туризму.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • OSB плита

  700

  15

  10500

 • Профтруба

  80

  125

  10000

 • Металеві кріплення

  200

  10

  2000

 • Анкера

  10

  50

  500

 • Зачіпи для скалодромів

  2700

  3

  8100

 • Кріплення зачіпів

  20

  100

  2000

 • Крюки

  200

  5

  1000

 • Монтажні роботи (висота 7 м)

   

   

  1000

 • Послуги Нової пошти

   

   

  6000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  7157

 • Всього:

   

   

  57257

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Подаруй вершину дітям!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP