Menu

Школа-територія миру

Частково профінансований
59%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  8,096
 • Бюджет:

  13,802
 • Доброчинців:

  61

Сьогодні кожен розуміє безпечне освітнє середовище по-своєму.

Майже щодня, працюючи психологом в опорному закладі «Диканський НВК імені М.В Гоголя»,  я бачу і чую як мої колеги роблять свій щоденний вклад у його формування і збереження. Але спостереження та результати психологічних досліджень класних колективів показали, що одних лише просвітницьких заходів замало, щоб у закладі викорінити явища цькування та насильства назавжди. Вважаю, що учнів треба вчити новим способам взаємодії і вирішення конфліктів через щоденне спілкування за допомогою нових ефективних способів комунікації. Цей проєкт направлений на запобігання конфліктам, розуміння себе та інших. Я хочу, щоб насолоду від емпатії відчув кожен вчитель та учень, як два роки тому відчула я, коли мені пощастило пройти навчання за методом ненасильницького спілкування.

Як освітній експерт я мрію, щоб мій проєкт «ожив» і «виріс» в освітню модель  з формування безпечного освітнього середовища для  впровадження навчальними закладами всієї України. Апробуючи навчальний курс проєкту  у своєму закладі, ми зможемо визначити недоліки та зони розвитку, щоб внести корективи у майбутню  освітню модель. 

Проєкт важливий для батьків, учнів, вчителів, директора, адміністрації закладу та начальника відділу освіти.  З невеликого досвіду впровадження чотирьох кроків ненасильницького спілкування зазначу, що з дітьми молодшої школи найкраще вирішувати ситуації за допомогою гри «Територія без провини».  Отже, проєкт – це комплексний підхід, який дає можливість закладу освіти будувати партнерські відносини між усіма учасниками освітнього процесу.

Ось так говорять про мою ідею у нашому закладі:

Гузь Ірина, мама учениці 7 класу : «Безпечне освітнє середовище – це не лише комфортні умови навчання, а це перш за все сприятлива атмосфера у закладі, яка базується на ефективній комунікації»

Дмитренко Алла, заступник директора з виховної роботи: «Чим більше свідомих лідерів та агентів ми матимемо в освіті, тим менше насильства та непорозумінь  буде в  школах, отже дітям буде комфортніше у закладі».

Після проходження навчального курсу 30% вчителів закладу знатимуть і використовуватимуть  на практиці 4 кроки ННС, 30% вчителів застосовуватимуть  ефективні навички спілкування у форматі гри в освітньому процесі. На 20% зменшиться кількість запитів до практичного психолога щодо вирішення міжособистісних конфліктів.  Щороку кількість учнів, що мали труднощі у спілкуванні зменшиться на 10%, а у їх колективах пануватиме доброзичлива атмосфера та співпраця, конфлікти вирішуватимуться мирним шляхом. 

 

Шість фахівців з різних сфер уже підтримали ініціативу і працюють над підготовкою навчального курсу. Відомі спікери готові поділитися своїми знаннями з освітянами нашого закладу. Створено приватну групу у Facebook, учасниками якої є освітяни з усієї Полтавщини, які мають інтерес до проєкту і мають бажання прийняти у ньому участь. Катерина Ясько, сертифікований тренер з ННС в Україні, погодилася бути рецензентом навчальної програми.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Гра «Територія без провини»

  850

  8

  6800

 • Щоденник позитивного спілкування для дітей та підлітків

  150

  8

  1200

 • Пуф-куб

  295

  6

  1770

 • Стіл дитячий круглий з регулюванням по висоті

  853,3

  2

  1707

 • Послуги Нової пошти

   

   

  600

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  1725

 • Всього:

   

   

  13802

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Всього 4 кроки до безпеки і комфорту у школі.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP