Menu

Уроки мислення серед природи

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  13,589
 • Бюджет:

  13,589
 • Доброчинців:

  19

Ми – вчителі початкових класів Іллінівського опорного закладу загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов.

Наша ідея полягає у створенні умов для проведення занять на свіжому повітрі, за будь-яких погодних умов. Проєкт сприятиме зануренню учнів у світ природи, зацікавленню до вивчення дисциплін природничого та мовно-літературного циклів, виховання любові до рідного краю, а також спонукатиме до розв’язання екологічних проблем регіону. Цінність проєкту полягає в створенні сприятливого освітнього середовища, що позитивно вплине на розвиток учнів початкової ланки в умовах Нової української школи.

Для реалізації нашої ідеї необхідно побудувати альтанку на шкільному подвір’ї для 40 учнів, розміром 6*7 м., обладнати її учнівськими столами, лавами, пуфами.

Проведення занять на свіжому повітрі сприяє підвищенню ефективності дітей, впливає на подальшу продуктивність роботи в класі, дозволяє відійти від одноманітності освітнього середовища та монотонності навчального процесу. Щоденно спілкуючись із природою, школярі збагачують власний духовний світ.

Згідно з вимогами НУШ, наші вчителі систематично проводять уроки на свіжому повітрі, за межами класу. Для цього було відведено частину території шкільного подвір’я. Батьки та робітники школи також залучені до благоустрою ділянки: родини учнів початкових класів висадили кущі та дерева, учні оголосили конкурс на кращий дизайн проєкту.

Після реалізації проєкту альтанка буде використана для проведення позакласних та виховних заходів, гурткових занять, проведення зустрічей із батьками.
Наше нове освітнє середовище на свіжому повітрі – зручна, комфортна, затишна, обладнана альтанка для проведення уроків за будь-яких погодних умов, що збагачує освітній простір дитини.

Така практика проведення занять сприятиме розвитку мислення учнів. Освітній процес у нестандартних умовах допоможе дітям подолати негативні емоції, знімить рамки умовностей. Невимушена атмосфера уроку дозволить учням відчути впевненість у собі і своїх силах. Окрім цього, учні зможуть спостерігати за природою безпосередньо на уроці. До прикладу, дітей зачарує урок читання в альтанці, коли на вулиці йде сніг. Тоді читати вірші про зиму стане одразу цікавіше!

Усе це зможе допомогти розкрити кожній дитині свій внутрішній потенціал, спонукатиме її до творчості, здружить клас.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Альтанка дерев’яна

  10890

  1

  10890

 • Послуги Нової пошти

   

   

  1000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

   

  12,5%

  1699

 • Всього:

   

   

  13589

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Природа – це найкраща з книг, написана на соболивій мові. Цю мову потрібно вивчати

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP