Menu

Рухаємось в 3D

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  14,520
 • Бюджет:

  14,520
 • Доброчинців:

  58

На зв’язку #молодий_вчитель із м. Сокаль  – Гесик Мирослав Романович. Веду активний спосіб життя як в реальному, так і в цифровому світі. І маленькими поступовими кроками хочу змінити бачення сучасного уроку фізичної культури та інформатики в очах підлітків.

Ідея нашого проєкту зародилася несподівано. Проводячи урок інформатики та фізичної культури я задався запитаннями:

чому урок інформатики учням подобається більше?

як зробити урок фізкультури більш сучасним?

як його модернізувати?

як зацікавити підлітків до занять фізичними вправами?

як поєднати ці дві дисципліни для кращого підсумкового результату?


Я вважаю, що лише починаючи зі шкільних років, привчаючи дітей до спорту, виховуючи й розвиваючи їх в різноманітних галузях ми зможемо досягнути результату. Здорові та розумні учні — це основа, яка необхідна для розквіту школи, ОТГ, області та країни. Лише міцна нація, у всіх значеннях цього слова, зможе зробити Україну рівною серед інших європейських держав.

Звісно, зміни починаються з малого, я тривалий час роздумував над цим, та все прояснилося, коли випадково в торговому центрі побачив 3D принтер. Круто! Я у захваті! У навчальній програмі з інформатики є розділ «3D-графіка». То чому б не створювати віртуальні моделі, які залишаються лише на екрані монітору, а переносити їх в реальний світ за допомогою 3D принтера і використовувати з користю для організації уроків фізичної культури та покращення спортивного інвентарю в маленьких деталях. 

 Моделі ж можуть створюватися найрізноманітніші: від легких у моделюванні до складних, наприклад: свисток, ракетки для настільного тенісу, настінні кріплення для м’ячів, різноманітні фішки, естафетні палиці, незвичні шахи та шашки і ще чимало крутих речей, тому що лише трішки включивши уяву, можна збагнути, що безліч усього доступно для друку.

Вже є пропозиція від учнів на уроці інформатики виготовити кубок і медалі створивши 3D модель та роздрукувавши її на принтері, а на уроці фізичної культури провести міні змагання,  призами будуть ті ж вироби.


Які ж від цього плюси: 

 1. учні розвинуть креативність, уяву та здібності в 3D моделюванні;
 2. будуть з нетерпінням чекати урок фізичної культури;
 3. активно братимуть участь у різноманітних фізичних активностях;
 4. покращиться самопочуття, кровообіг та вироблення ендорфінів щастя.


Потрібно розуміти, що рухова активність в учнів має відбуватися не тільки на уроці, але й перервах та в позашкільний час. Я, намагаючись розв’язувати цей виклик уже започаткував «Руханки» на перервах. Та проводити їх щодня фізично неможливо, а з початком карантинних обмежень і зовсім стало заборонено.

Тому плануємо власноруч виготовити настільний футбол. Каркас та певні елементи учні виготовлять на уроці трудового навчання, а на інформатиці інші необхідні моделі та елементи створяться за допомогою 3D друку. Так підлітки зможуть грати на перерві у повноцінний настільний футбол, тим самим розвивати моторні функції рук, спритність та креативність. Я вважаю, що це краще, ніж бачити лише дітей, які постійно «зависають» з телефонами у нерухомому положенні всю перерву. 

У школі уже є частина необхідного обладнання, такого як: потужний сучасний комп’ютер у кабінеті «Інформаційних технологій», професійне програмне забезпечення Blender — пакет для створення тривимірної комп’ютерної графіки та Cura – додаток для нарізки з відкритим кодом для 3D-принтерів. 

Залишилось уже в відведеному для цього місці поставити 3D принтер Anycubic i3 Mega-S і декілька основних видів пластику для перших моделей. Першими ж моделями будуть сувеніри для десяти кращих спонсорів, щоб вони мали спогад про здійснену добру справу. Вперед до підкорення нового!

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • 3D принтер Anycubic i3 Mega-S

  11250

  1

  11250

 • PLA пластик Wanhao, 1 кг, сірий

  550

  1

  550

 • ABS+ пластик, 500 г, салатовий

  295

  1

  295

 • PETG пластик Plexiwire, 900 г, чорний

  360

  1

  360

 • Послуги Нової пошти

  250

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  1815

 • Всього:

   

   

  14 520

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Підтримайте розвиток 3D-технологій в Україні! Школярі прагнуть прогресу!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP