Menu

“Робознавці” – проектування LEGO роботів

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  21,335
 • Бюджет:

  21,335
 • Доброчинців:

  43

Вітаю!

Мене звати Підлатюк Ольга, я – керівник гуртків «Основи інформаційних технологій», «Комп’ютерна графіка» у позашкільному комунальному закладі Тернопільської міської ради «Станція юних техніків». Маю вищу технічну освіту та педагогічний стаж роботи понад 10 років.

IMG_3386

Ідея проекту

103-01Робототехніка, конструювання та програмування – це одні з пріоритетних напрямків розвитку у сучасному світі. Саме з цими галузями будуть пов’язані професії майбутнього, згідно з прогнозом Оксфордського університету. Тому виникла ідея на базі позашкільного навчального закладу, відкрити гуртки “Робознавці”, де будуть готувати майбутніх спеціалістів у цих сферах. Працюватимемо невеликими групами – не більше 10 дітей, віком від 10 років. Це дозволить приділити максимум необхідної уваги кожній дитині!

лл

Які можливості у нас з’являться?

044-01На заняттях діти ознайомляться з основами робототехніки, матимуть можливість будувати рухомі моделі за допомогою набору Lego MINDSTORMS Education EV3, зможуть втілювати в життя свої задуми та бачити кінцевий результат своєї діяльності – це роботи з досить широким спектром можливостей: дистанційне управління; орієнтація на місцевості та пересування, об’їжджаючи перешкоди; розпізнавання звуків; розрахунок відстані до предметів; розпізнавання кольорів та ін.

Конструктор для них більше не буде лише іграшкою!

12

Працюючи у гуртку «Робознавці», кожен з учнів зможе активніше розкрити ті здібності, які були в нього закладені природою, вихованням і навчальним процесом.

Природжений математик буде пильно стежити за телеметрією датчиків, за тим, як саме фіксується пройдена роботом відстань, як записується кут повороту й інше.

Майбутній програміст, само собою, зануриться в програмування робота, розбираючи алгоритми, за якими той рухається.

Захоплена фізикою дитина зможе за допомогою датчиків робота проводити наочні експерименти.

Загалом, які б в учня не були інтереси й улюблені шкільні предмети, навчання з використанням наборів Lego MINDSTORMS EV3 дозволить чіткіше їх виділити і зосередитися на їхньому розвитку в майбутньому.

Гуртківці зможуть приймати участь у виставках, Наукових пікніках міста, Всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах з робототехніки чи писати наукові практично-орієнтовані роботи. І це забезпечить процес рівного доступу до сучасної освіти, зважаючи, що подібні технології поширені у навчальному процесі в розвинених країнах світу.

15824632_405722863092310_1225313946_o

Що у нас є наразі

 • навчальна програма, яка рекомендована Міністерством освіти і науки України,
 • дві лабораторії інформатики з 23 робочими місцями для учнів,
 • стіл для випробування робота,
 • один базовий набір Lego MINDSTORMS EV3
 • ліцензійне програмне забезпечення.

Для чого нам кошти?

031-01Зараз у гуртку займаються 10 учнів, адже з даного набору можна сконструювати одночасно одного робота, якого ми в подальшому будемо використовувати лише у майстер-класах, виставках та змаганнях з робототехніки. А на зібрані кошти ми придбаємо додаткові набори Lego, щоб залучити близько сотні учнів у навчанні та познайомити їх зі світом науки та технологій, який є неймовірно цікавим та захоплюючим.

Записати

Проект «Робознавці» дасть можливість дітям відчути себе професійними інженерами, механіками, будівельниками або програмістами. І це чудово!

Підтримайте винахідників майбутнього!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP