Menu

РобоКод 10+

Частково профінансований
69%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  48,607
 • Бюджет:

  70,069
 • Доброчинців:

  160

Всім привіт! Я Іванова Анастасія, учениця 9-А класу. Представляю команду креативних учнів  і вчителів Кодимської загальноосвітньої школи І-ІІІ

Ми оточені інформаційними технологіями у всіх сферах життя. Тому природно, що до звичайного переліку знань, які точно знадобляться у подальшому житті, варто додати і знання зі сфери IT-технологій. Серед них – знання з програмування та робототехніки.

Півроку тому в нашій школі відкрився перший районний клуб дитячої робототехніки «РобоКод» для найменших учнів.  І тепер ми щодня бачимо, як малеча вчиться програмувати, а звичайні деталі перетворюються на роботів. Ми слухаємо розповіді дітлахів про участь та перемоги у фестивалях і, чесно кажучи, трішки їм заздримо 🙂

Снимок экрана 2018-03-16 в 09.48.11

Робототехніка допоможе нам поглибити знання з інформатики, математики, фізики, розвинути логічне, просторове, інженерне мислення. Ми хочемо навчитися будувати рухомі моделі, програмувати їх, працювати в команді над STEM-проектами, втілювати в життя свої творчі задуми і досягати омріяних результатів. Це дасть нам можливість іти в ногу з часом і дозволить свідомо обрати професії у майбутньому.

Це буде чергова перемога!

Ми впевнені, що в нас все вийде, бо вже маємо за плечима одну історію успіху. Давайте ми вам про неї розповімо:

Ідея створити клуб «РобоКод» належить нашій вчительці інформатики Тетяні Володимирівні Краснянській. Тоді цю ідею підтримали і допомогли їй стати реальністю Іван Васильович Шихат-Саркісов – викладач і волонтер, який понад 10 років працює у сфері ІТ-освіти для дітей та підлітків, освітньо-інформаційний проект TECHNIK.IN.UA і 28 небайдужих громадян зі всієї України. Завдяки цій підтримці клуб отримав 5 наборів WeDo 2.0 і 4 вживані ноутбуки HP.

Сьогодні у клубі за напрямком «Початкова робототехніка WeDo 2.0» безкоштовно навчаються 44 учні віком 6–10 років з трьох шкіл району.

process_3

Дітям дуже подобаються заняття, вони із задоволенням беруть участь у майстер-класах, конкурсах,  олімпіадах WRO, фестивалях з робототехніки. І мають вже перші досягнення:

031-01

 • у травні 2017 року на Всеукраїнському фестивалі з робототехніки “ROBOTICA 2017” у виставці-конкурсі LEGO-творчості семирічний Андрій Краснянський здобув перемогу в номінації «Найкращий кухонний помічник»,
 • у жовтні 2017 року на Всеукраїнській Олімпіаді з робототехніки для початкової школи WRO 2017 WeDo 2.0 команда «РобоКод» у складі 3 учнів-семиліток (Андрій Краснянський, Ростислав Кудла, Ростислав Риндюк) показала 12-й результат серед 29 команд.

3 березня команда «РобоКод» у складі 6 учнів віком 7–8 років, дослідивши тему сезону «Пригоди води», взяла участь у Всеукраїнському фестивалі FIRST LEGO League Junior.

process_1

Ми вже маємо: простір з робочими місцями для учнів, демонстраційний екран, 4 вживані ноутбуки, 5 наборів WeDo 2.0, ліцензійне ПЗ.

Але щоб клуб запрацював на повну, нам ще потрібно придбати:

103-01

 • 1 базовий та 1 ресурсний набори Lego MINDSTORMS Education EV3  для занять за напрямком «Робототехніка Mindstorms EV3»
 • додаткові елементи EV3 (датчики, мотор, кабелі), набір WRO і поле (вініл)  для підготовки і участі в олімпіаді WRO і фестивалі FLL.
 • 1 ноутбук, щоб під час змагань не зупинялись заняття у клубі.
 • 1 проектор для візуалізації демонстраційного матеріалу та перегляду  відео під час занять.

Також потрібен стіл для змагань, але нам обіцяли допомогти його змайструвати батьки.

Що це змінить?

Зараз у клубі проводять заняття два вчителя. З відкриттям напрямку «Робототехніка Mindstorms EV3» підключиться ще один. Оскільки з одним набором “LEGO MINDSTORMS Education EV3” може одночасно працювати 2–3 учні, це дасть можливість залучити в перший рік навчання близько 30 учнів з прилеглих шкіл міста і району (5 груп по 6 учнів). Всі заняття у клубі для дітей були і будуть безкоштовними!!!

process_2

У нас вже заплановано на квітень проведення Family Lego Days, де діти разом з батьками зможуть взяти участь у майстер-класах, конкурсах, змаганнях і просто чудово провести час разом, показати, чого навчились за ці півроку. Влітку планується декілька змін Lego Camp, де проводять захоплюючі уроки робототехніки з LEGO, ігрові заняття з англійської мови, цікаві майстер-класи, квести, екскурсії, ігри на свіжому повітрі. Допомагати вчителям будемо ми і ті учні, що вже проходять навчання в клубі, вони зможуть проводити заняття зі ще меншими. Так клуб зможе розвиватися.

Снимок экрана 2018-03-16 в 10.27.55

Підтримайте нас – творців майбутнього!

#робокод

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP