Menu

Robo-Creators

Частково профінансований
63%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  37,706
 • Бюджет:

  59,436
 • Доброчинців:

  40

Наш гурток робототехніки вже близько двох років  працює при  Кам’янець – Подільському Центрі дитячої та юнацької творчості. За цей час наші вихованці стали призерами кількох обласних і всеукраїнських конкурсів, 12 розробок були відзначені дипломами І — III ступенів. Здебільшого це школярі 6-8 класів, оскільки проєктування і складання робота самотужки — це досить складне завдання, яке потребує відповідних знань і навичок. 

Разом з тим, зростає інтерес до робототехніки з боку учнів молодших класів і їх батьків, які бачать перспективність цього напрямку для дітей. Конструювання роботів  з електронних і механічних компонентів — це досить важке завдання для дітей такого віку, але ми маємо рішення: застосування конструкторів LEGO WeDo та Spike. Ці конструктори дають можливість юним програмістам втілювати свої ідеї, досліджувати фізичні явища, моделювати біологічні процеси, впроваджувати справжню STEM – освіту.

Ні для кого не секрет, що сучасній малечі набагато цікавіше розвиватися  граючись з конструктором, ніж робити паперові модельки чи займатися аплікацією. А сучасні гаджети діти можуть використовувати  не тільки для безцільного натискання кнопочок в одноманітних іграх, а й для програмування поведінки робота і керування ним.

Для створення робота необхідно поєднати науковий кругозір, технологічні навички, реалізувати інженерні підходи і вміння практично застосовувати знання з  математики. Отже, робототехніка — це і є  STEM у чистому вигляді!

Привчивши школярів молодшого віку до STEM–методів з самого початку, ми забезпечимо їм невпинний розвиток в умовах Нової Української школи, збільшимо їх шанси реалізувати себе у світі майбутнього, який вже заявляє про високу потребу  у фахівцях зі  STEM-освітою, як основного рушія розвитку виробництва майбутнього.

Маючи необхідний набір обладнання, ми можемо запровадити навчання азам робототехніки додатково для 2 – 3 десятків учнів молодшої школи на рік, організувати виготовлення роботизованих пристроїв для потреб навчання, популяризувати STEM – освіту у школах, де навчаються наші вихованці, під час проведення таких заходів, як “Інженерний тиждень”, “ STEM-весна”, Дні науки і техніки, змагання роботів.

Ми вже зробили перші кроки до досягнення мети, придбавши для нашого гуртка мікроконтролери Arduino Uno, Nano, Pro Micro, набір датчиків, виконавчі пристрої, макетні плати, конструктор “Educational Solar Robot 13 in 1 kit”.

Для реалізації наступного етапу нам знадобляться:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • КОНСТРУКТОР LEGO EDUCATION SPIKE PRIME БАЗОВИЙ НАБІР

  18872

  2

  37744

 • КОНСТРУКТОР LEGO EDUCATION SPIKE PRIME РЕСУРСНИЙ НАБІР

  5762

  1

  5762

 • Планшет 10,1” Lenovo Tab M10 HD 2/32

  4000

  2

  8000

 • Послуги Нової пошти

   

   

  500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  7430

 • Всього:

   

   

  59436

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

У нас все буде як на Марсі: Curiosity, Perseverance, Ingenuity!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP