Menu

Рівні

Не профінансований
4%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  2,724
 • Бюджет:

  65,112
 • Доброчинців:

  25

Інклюзія – слово, незрозуміле багатьом. Ми прагнемо розповісти про те, що має знати кожен! Включення дітей з особливими освітніми потребами в освітній процес має бути адекватно сприйняте усіма учнями та працівниками шкіл і ми дбатимемо саме про їхню інформованість та готовність до змін!

Ми – команда ініціативних учнів та вчителя з Київської гімназії № 257 «Синьоозерна», яка вважає своїм покликанням змінювати наше суспільство на краще! Упродовж декількох років ми беремо участь у різноманітних проєктах та маленькими, але впевненими кроками рухаємося до своєї мети.

 

Ми хочемо створити інтерактивну платформу, яка у навчальній/ігровій формі приверне загальну увагу до проблеми інклюзії. Платформа буде містити в собі інформацію щодо розуміння поняття інклюзія, онлайн завдання у формі гри для підлітків, а у майбутньому, сподіваємося, і для дорослих. Також платформа дасть можливість накопичення інформації, різноманітних відеоматеріалів, що допоможе зробити її великою збіркою інфоматеріалів на тему інклюзія, які з освітньою метою зможе використовувати кожен. 

 

Наш проєкт створений для кожного: учні, їхні батьки та родичі, вчителі, інші працівники шкіл та усе суспільство загалом. Розуміння, інформованість, коректне ставлення, рівність усіх людей незалежно від їхніх особливостей – саме те, що потрібно для формування гармонійного, толерантного, грамотного суспільства, в якому кожен почуватиметься комфортно.

Для попередньої реклами проєкту вже було проведено анкетування, бесіди з учнями, змотивовано їх на активну участь у здобутті нових знань у сфері інклюзії.

Найкращим показником успішності нашого проєкту буде його максимальне розповсюдження, популяризація та користь платформи в освітніх цілях. Ми прагнемо розповісти, донести, мотивувати, залучити якомога більше людей у пізнання теми інклюзії та домогтися включення усіх людей в освітній процес та суспільне життя на рівних умовах. 

 

До початку реалізації ми, автори проєкту, будемо всіляко рекламувати платформу у соціальних мережах, плануємо провести опитування перехожих щодо їхніх знань та досвіду у сфері інклюзії, розробити та провести урок для школярів, де кожен зможе відчути на собі деякі вади здоров’я, з якими живуть люди з інвалідністю.

А також маємо за мету вийти за межі школи та провести інформативну зустріч онлайн для усіх охочих та зацікавлених у темі інклюзії. 

 

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Розробка, створення, дизайн та запуск інтерактивної платформи

  40 000

  1

  40 000

 • Проектор

  14372

  1

  14372

 • Мікрофон петличка, бездротовий

  2000

  1

  2000

 • Послуги Нової пошти

  600

  1

  600

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF

  12,5%

  8140

 • Всього:

   

   

  65112

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Ми, команда гімназії №257 “Синьоозерна” прагнемо змінювати наше суспільство на краще!

Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP