Menu

Альтернативна школа “Радосвіт”

Частково профінансований
51%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  37,500
 • Бюджет:

  73,125
 • Доброчинців:

  54

Уявімо чудовий ранок, коли діти з задоволенням біжать у школу, а потім їх звідти не можливо забрати.

– Тату, ну почекай ще трішки, я хочу ще тут побути!..

Коли дитина повертається додому і на запитання: “як справи?” – відповідає, –  “нормально”. І це означає, що в неї справді все нормально, вона задоволена і по-доброму втомлена. І ввечері ви відпочиваєте разом, проводячи ті чарівні миті в сімейному колі, які так цінують діти і які  стануть найдорожчими спогадами у майбутньому.


Іншого ранку в іншому місці:

– Мамо, я не хочу йти в цю школу! Мені набридло робити уроки! Мене ніхто не слухає! Я хочу піти на танці, погратися з друзями. Врешті я хочу спати!

Так само, як і батьки, які “не хочуть, а мусять” з дітьми до 11 вечора робити уроки, а це тільки 1-й клас!


Як Ви здогадались, Альтернативна школа «Радосвіт» стосується першого сюжету. Це освітній простір з досвідченими та амбітними педагогами, які враховують бажання дітей (а також батьків) і задовольняють їх жагу до знань у сучасний, цікавий та ефективний спосіб.

Ми виявили, що вагому роль у інтересі дитини до навчання, а особливо до самонавчання, відіграє використання гаджетів (планшетів, комп’ютерів, тощо) в навчальному процесі. Використання дозоване, контрольоване та абсолютно свідоме.

Як відомо, в середньому увага дітей  на предметі вивчення концентрується не більше 20 хв.

Запропонувавши дітям продовжити урок з використанням гаджетів, нам вдалося її збільшити від 40 до 60 хв. Таким чином, увага дітей до вивчення предмету збільшилась на 200%!

SONY DSC

      З цих результатів народилась Ідея проекту «Радосвіт» на GoFounded, а саме: впровадити та вдосконалити методи змішаного навчання з використанням гаджетів.

Наші учні – це 10 дітей у класі  віком 6-7 років.

Кожному з них потрібний планшет – для вивчення грамоти, математики, англійської, LEGO-інструкцій.

Вчителям потрібний комп’ютер – сучасний та надійний. На ньому вони створюють уроки онлайн, тематичні презентації, створюють індивідуальні програми навчання та контролюють їх виконання.

На великому екрані, на який виводиться зображення через проектор, ми демонструємо уроки, діти представляють проектні роботи, в яких вони беруть участь.

Поки що це мрії. Але мрії, які стають реальністю. За допомогою вас – сучасних, творчих, в певній мірі бунтарських та, найголовніше, небайдужих людей. Ви цінуєте час і знаєте, що здійснені сьогодні інвестиції в освіту повертаються дивідендами у майбутньому. У вигляді освічених дітей, які мислять нестандартно і готові працювати у вашій команді, генеруючи ідеї на стику різних сфер діяльності та знань.

 

SONY DSC

Які ми беремо на себе зобов’язання?

 • придбати необхідне комп’ютерне обладнання,
 • розробити цікаві інтерактивні уроки та тематичні програми з використанням гаджетів,
 • впровадити їх у навчальний процес на щоденній основі,
 • відслідковувати наступні параметри: інтерес дітей до навчання, час концентрації уваги,  швидкість формування навичок, тощо.

Протягом навчального року ми опублікуємо звіти про перебіг та ефективність проекту на нашій сторінці у Facebook, за результатами навчального року будуть сформовані методичні рекомендації щодо впровадження гаджетів у навчальному процесі в альтернативній школі.

SONY DSC

На що підуть кошти?

zapysaty

Підтримайте освітній проект Альтернативної школи «Радосвіт» на GoFounded прямо зараз!

Станьте рушійною силою позитивних змін!

І ще, на вас чекає приємний сюрприз! Кожен, хто нас підтримає, отримає особливу персональну листівку, створену учнями нашої школи, а також велику подяку від усієї команди  «Радосвіт»!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP