Menu

Придумай. Змоделюй. Надрукуй! 3D-принтер!

Профінансований
109%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  13,519
 • Бюджет:

  12,400
 • Доброчинців:

  58

Привіт усім, мене звуть Тетяна Колесник і я викладаю у Вінницькому технічному коледжі!

 

Ідея Проекту

Що такого неймовірного у застосуванні 3D-друку? Те, що ми можемо застосовувати його у найрізноманітніших сферах навчання та реалізовувати найкреативніші ідеї у фізичному вимірі!

Наші студенти навчаються моделювати та проектувати за допомогою комп’ютерних програм, але досі не мають можливості реалізувати це у фізичній формі. Ідея 3D-друку давно витає у головах юних конструкторів, а один із наших студентів має власний прототип 3D-принтера. 

Ми ж хочемо створити разом 3D-принтер для студентів коледжу!

Зібравши команду, студенти хочуть сконструювати та зібрати 3D-принтер для забезпечення потреб студентів та викладачів коледжу. Сподіваємось, ця розробка сприятиме реалізації ідей наших студентів, підвищить рівень їх креативності та розкриє творчий потенціал. Адже, студенти, які хочуть займатись електромеханікою, дизайном, електротехнікою, конструюванням (а саме таких готує наш коледж), матимуть можливість легко втілити свій задум у життя і надрукувати потрібні частини для своїх пристроїв.

Колажі1-min

Що далі?

Сподіваємось, це покладе початок створенню спеціалізованої лабораторії, обладнаної новими, керованими пристроями, де студенти зможуть експериментувати та втілювати власні ідеї.

Ми потребуємо вашої допомоги у реалізації проекту!
Якщо наш проект буде реалізовано, ми створимо відео конструювання 3D-принтеру та тих речей, які нам вдалось створити за його допомогою!

Фінанси

Кошти нам потрібні для закупки детелей для конструювання принтеру та його роботи.

Долучайтесь! Допомагайте нам створювати! 🙂

Розкажить про проект в соціальних мережах:

13 Comments
 1. Dmytro Parkhomenko 2 Березень 2016 at 01:10 - Reply

  1. Собираетесь ли делится с другими учебными заведениями или лично для себя делаете?
  2. Будете ли делать ЧПУ станки?
  Могу посоветовать Mostly printed CNC и Open SLS (RICE Univercity).
  https://www.youtube.com/watch?v=BCbDFt0MbTY
  http://www.thingiverse.com/thing:790533

  Когда сделаете качественный образец – покажите методистам, пожалуйста. Может в школах начнут обучать пользоваться rapid prototyping tools’ами.

  • Vlad Goncharov 2 Березень 2016 at 22:01 - Reply

   Здравствуйте. Я из команды студентов.
   1. Собираем для себя.Но планируем проводить мастер классы для всех.
   2. Хотелось бы после сбора средств на принтер собрать деньги и на ЧПУ фрезер классической конструкции с 4 осью на базе Mach3/NC Studio ,что даст студентам практику работы с распространенным ЧПУ оборудованием.
   SLS технология печати имеет специфическое предназначение поэтому,мы ее не разглядываем.

 2. Тетяна Колесник 3 Березень 2016 at 08:45 - Reply

  Дмитре, поки робимо для себе, але плануємо запрошувати групи охочих школярів на майстер-класи з 3D моделювання та друку. Після закінчення цього проекту візьмемось за ЧПУ, він білший і вагоміший з матеріальної точки зору. Дякуємо за ваше зацікавлення і корисні посилання!

 3. Владимир 3 Березень 2016 at 11:15 - Reply

  Добрый день! Идея хорошая продвижения ЧПУ и 3Д-принтеров в массы.
  Но вот не понятно что вы вкладываете в смысл “конструирования” принтера. Ведь судя по фото деталей, всё уже придумано до вас. Хотелось чтобы в вашем творении был личный вклад группы студентов (разработка тех или иных деталей, новизна конструкции), а не простая распечатка деталей свободно доступных в интернете.

  Благодаря находчивости и энтузиазму можно сократить бюджет ВАШ в 1,5 раза, иначе проще купить готовый принтер и уже завтра начать печатать на нем детали.

  Успехов!

  • Тетяна Колесник 3 Березень 2016 at 20:49 - Reply

   Ці фото, це і є фото прототипа, створеного особисто нашим студентом у себе вдома, зараз створили команду і будемо працювати над проектом з іншими студентами яким теж цікаво. Так, для ЧПУ у нас більше ідей щодо використання взаємозамінних деталей конструкції. Наразі, ідеєю проекту є ще й ознайомлення з роботою 3D принтера, адже більшість студентів бачили його лише на відео. У вартість ми включили і купівлю матеріалів для друку. Сподіваємось, принтер буде найбільше потрібен студентам, які вивчають автомобілебудування, тим, хто хотів би займатись конструюванням і потребуватиме специфічних деталей, які можна буде спроектувати та надрукувати. Дякуємо за підтримку!

 4. Andrii 9 Березень 2016 at 18:37 - Reply

  Світ іще не зрозумів які можливості у собі містять 3-Д принтери, але дуже скоро це стане зрозуміло усім. Тому я вважаю ознайомлення учнів з таким пристроєм а тим паче долучення їх до розробки і конструювання таких пристроїв, а також навчання їх ним користуватися – це чудова нагода підготувати цих дітей до “завтра”, до того з чим їм дуже імовірно доведеться мати справу у недалекому майбутньому. Діти – це майбутнє, тож інвестуючи у дітей ми інвестуємо у майбутнє! Підтримую ідею!

 5. Максим 24 Березень 2016 at 11:31 - Reply

  Як на мене – ідея просто чудова! Дати студентам такий чудовий інструмент ! По суті це великий поштовх для розробки інших цікавих студентських проектів не лише на папері, а вживу, з реальною реалізацією.
  Сподіваюсь у Вас все вийде!

 6. Дмитрий 25 Березень 2016 at 10:50 - Reply

  Вірим в вас !!! ви майбутнє України !!!!

 7. Юлія 28 Березень 2016 at 10:59 - Reply

  Доброго дня, Тетяно. У Вінницькій ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва є 3Д-принтер та 3Д-сканер, з роботою яких можна ознайомитись. Можливо, вам це допоможе у розробці власного. Наш телефон: 56-27-44.

  • Тетяна Колесник 28 Березень 2016 at 19:39 - Reply

   Юліє, дякуємо! Будемо до вас приходити, особливо цікавий 3д-сканер!

 8. Anna Grigoreva 29 Березень 2016 at 17:21 - Reply

  Татьяне огромное спасибо за вклад в молодежь. А ребята молодцы и желаю Вам успеха, собрать нужную сумму. С удовольствием посмотрю на результат 🙂

 9. Тетяна Колесник 30 Березень 2016 at 11:14 - Reply

  Анна, дякуємо за підтримку, це надає ще більше сил і ідей!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP