Menu

Простір відпочинку та розвитку «Dream»

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  50,973
 • Бюджет:

  50,973
 • Доброчинців:

  88

Всім привіт! Ми – активна молодь з невеликого промислового міста Лисичанська. Більшість свого часу ми проводимо у нашому навчальному закладі «Гарант». Ми прагнемо підвищити рівень щастя лисичан та змінити буденне та сіре життя міста на кольорове.

Чому ми вирішили створити вільний простір?

В рамках проекту «Метамісто: Схід», агенцією «Urban curators» було здійснено дослідження рівня щастя мешканців міста Лисичанська. 

За результатами дослідження було встановлено, що велика кількість містян схильні до пристосування, депресії, вони не відчувають впевненості у завтрашньому дні. Лисичани ділились власними спогадами про те, яким це місто було раніше, і відчуттям щастя, яке це місто колись їм дарувало. Молодь міста зазначила, що в Лисичанську відсутні місця, де можна отримати неформальну освіту, розвиватися, проводити вільний час у колі друзів.

Саме тому у нас виникла ідея: на базі школи створити відкритий вільний простір для громади міста під назвою: «Простір відпочинку та розвитку «Dream».

Наша ціль – це максимально залучити вже наявне приміщення школи для проведення тренінгів, майстер-класів та організації культурного дозвілля. Ми прагнемо, щоб учні, батьки та громада міста Лисичанська отримали змогу здобувати неформальну освіту,

Місією проекту вважаємо підвищення рівня щастя учнів, їх батьків та жителів міста Лисичанська.

Акцентуємо увагу на тому, що реалізація проекту «Простір відпочинку та розвитку «Dream» дозволить виховувати молодь на таких принципах: віра в себе, справедливість, добро, любов та оптимізм.

Наш проект унікальний тим, що 90% активностей буде реалізовано дітьми.

Ключові напрямки роботи простору «Dream»:

 • Тренінги та майстер-класи «Brain training»;
 • Шкільний кінотеатр «Hollywood school»;
 • Благодійні заходи;
 • English-club.

 

Ми вже рухаємось в напрямку до успіху!

 • Ми провели опитування серед молоді. Більшість учнів зазначили, що хотіли б мати в навчальному закладі простір з кінозалом та виставковим залом, де могли б презентувати свої творчі роботи, разом проводити час, навчатись та спілкуватись.
 • Розробили детальний план реалізації ідеї та знайшли часткове фінансування (зробили сучасний ремонт приміщення для майбутнього простору).

Ми прагнемо підвищити соціальну активність та рівень щастя серед відвідувачів нашого простору та якісно покращити знання англійської мови.

Простір відпочинку та розвитку «Dream» – це можливість розфарбувати життя яскравими фарбами.

Щасливі люди – щасливе місто – щаслива країна!

Мріємо – творимо – реалізуємо!

Підтримайте наш проект!

#dreamspace

Проект розроблено в рамках освітньої програми «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей. У разі проведення авторами успішної краудфандингової кампанії проект буде співфінансовано у розмірі 25 000 грн.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

1 Comment
 1. Pavlo Chuchuk 18 Серпень 2018 at 17:52 - Reply

  Вы огромные молодцы!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP