Menu

Простір “БЕЗ МЕЖ”

Не профінансований
0%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  2
 • Бюджет:

  51,772
 • Доброчинців:

  1

Ми – команда зацікавлених та ініціативних вчителів, батьків та учнів Сєвєродонецької середньої школи №1. Ми прагнемо змінити шкільне життя, зробити його більш вільним та демократичним.

Наша мрія – створити відкритий «Простір «БЕЗ МЕЖ», де дорослі та молодь зможуть спілкуватися на рівних, в якому діти матимуть змогу обговорити гострі соціальні питання та створити власні відеоролики, спілкуватися з батьками та вчителями в новому форматі, знайомитися та залучати до співпраці видатних людей нашого краю, фахівців з різних галузей освіти, активних громадських діячів міста та області.

«Простір «БЕЗ МЕЖ» – це відкритий простір, який буде змінюватись задля потреб сучасної освіти, а саме:

 • діти зможуть працювати над створенням власних відеороликів на соціальні теми;
 • ми створимо дискусійний клуб, в якому будуть відбуватися неформальні зустрічі батьків та учнів з успішними та цікавими особистостями нашого міста;
 • під час перерви та після навчання учні та вчителі матимуть змогу гармонізувати свій емоційний стан за допомогою релаксації;
 • психолог буде допомагати дітям, які потребують особливої уваги, розвивати просторове сприйняття, тренувати пам’ять, увагу, соціальну взаємодію та навички співпраці.

Реалії сучасності нам дають зрозуміти, що потрібні негайні зміни! Зміни потрібні всім: вчителям, батькам та учням. В цьому ми переконалися після участі в різних проектах. Жити, як ми жили раніше, вже не бажаємо та не можемо! Тому і вирішили створити проект «Простору «БЕЗ МЕЖ», який сприятиме формуванню особистості, розвитку демократичних цінностей та дотриманню прав в освітньому просторі нашої школи.

Для здійснення нашої мрії ми вже зробили деякі кроки:

 • залучили до його реалізації небайдужих батьків, учнів та випускників;
 • вирішили питання щодо матеріально-технічної бази облаштування вільного простору;
 • кабінет, який ми обрали для цього простору, вже на стадії завершення ремонтних робіт.
 • у нас вже є: проектор, фото- та відеокамера, фліпчарт.

Наш проект – це не проект одного дня. Надалі ми плануємо залучати співпраці більшу кількість учнів, батьків, громадськість мікрорайону.

В майбутньому ми бачимо розвиток громадської активності не тільки у молоді нашої школи, а й у представників інших навчальних закладів міста; залучення до співпраці видатних людей нашого краю, фахівців з різних галузей освіти, активних громадських діячів міста та області.

Результатом проекту буде створення простору вільного спілкування, де дорослі та молодь зможуть спілкуватися на рівних, в якому діти зможуть обговорити гострі соціальні питання та створити власні відеоролики, будувати спілкування з батьками та вчителями в новому форматі (квести, арт-заняття, заняття з отримання навичок стресостійкості, тренінги фахівців).

Проект розроблено в рамках освітньої програми «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей. У разі проведення авторами успішної краудфандингової кампанії проект буде співфінансовано у розмірі 25 000 грн.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP