Menu

Клуб іноземних мов «Sunshine»

Профінансований
110%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  89,035
 • Бюджет:

  81,202
 • Доброчинців:

  54

Ми команда учнів та вчителів Великочернеччинської спеціалізованої школи Сумської області.

Для свого розвитку прагнемо брати участь у програмах обміну між навчальними закладами різних країн, отримувати сучасні знання на іноземних онлайн-курсах, аналогів яким немає українською та російською мовами.  

          Тому в нас виникла ідея створити клуб з вивчення іноземних мов для учнів, вчителів та мешканців села, який діятиме на безкоштовній основі. Заняття проводитимуться два рази на тиждень. Першою мовою буде англійська, другою – польська. Граматику викладатимуть шкільні вчителі з використанням нових інтерактивних методів та технологій навчання. Розмовний клуб вестимуть іноземні волонтери з Центру європейських ініціатив. Ми віримо, що клуб стане осередком розвитку не тільки учнів, а й громади!

        Уже за рік підвищити свій рівень англійської на 1–2 рівні зможуть 40–50 членів клубу (4 групи). Вивчити польську до розмовного рівня за допомогою програми Rosetta Stone зможуть 20 членів клубу. Завдяки проекту старшокласники зможуть отримувати освіту в іноземних ВНЗ, а вчителі підвищуватимуть кваліфікацію на іноземних онлайн-курсах, що поліпшить якість освіти у школі.

           17265295_389935588056761_3419028816715158710_n

      Для створення клубу та впровадження нових інтерактивних форм навчання необхідне матеріально-технічне забезпечення:

 • 12 планшетів (оскільки максимальна кількість членів клубу у групі 12 осіб, на планшетах плануємо виконувати завдання у форматі змішаного навчання, індивідуально прослуховувати аудіоматеріал від носіїв мови);
 • мультимедійна дошка (для виконання інтерактивних вправ);
 • 2 колонки (для використання аудіоігор та вправ);
 • Wi-fi роутер (для забезпечення кабінету доступом до мережі інтернет);
 • 2 ліцензійних програмних забезпечення Rosetta Stone для вивчення польської мови (на 20 користувачів більш ніж 200 годин якісного інтерактивного мовного контенту, тренування вимови за допомогою запатентованої технології розпізнавання мови, текстова та мультимедійна ілюстрація, понад 40 видів інтерактивних вправ для вивчення понад 10000 слів та граматики, відстеження прогресу та досягнень, що вбудовані у кожний рівень);
 • Канцелярські товари (ящик білого паперу А4, файли, ручки, фарба для принтеру).

 

17634802_407784676271852_6190349374315949431_n

Етапи реалізації проекту:

 1. Підготовчий етап (червень – вересень 2017 року)

Залучення коштів, закупівля технічних засобів та програмного забезпечення, виділення гурткових годин на клуб для шкільних вчителів іноземних мов, підписання контракту з Центром європейських ініціатив, поширення інформації про клуб у селі, формування груп, підготовка викладачами матеріалів курсу для груп різних рівнів.

        2. Запуск клубу (вересень 2017 – травень 2018 року)

Старт навчання в групах за рівнями, проміжний аналіз результатів (кількість учасників, відгуки в анкетах зворотного зв’язку, перевірка засвоєння знань), заліки на отримання рівнів володіння мовами.

         3. Аналіз результатів (червень 2018 року)

Порівняння отриманих результатів проекту з поставленими цілями, аналіз відгуків учасників проекту, аналіз прогресу рівня володіння мовами учасників проекту, написання звіту та рекомендацій до подальшого розвитку клубу.

          4. Набір нових груп (вересень 2018 року)

Ми віримо у свою ідею і вже робимо перші кроки:

003-01– за рахунок бюджету Сумської районної ради купили комп’ютер та проектор;

– провели консультації з керівниками Центру європейських ініціатив у місті Суми;

– знайшли програми, за якими учні зможуть спілкуватися онлайн з учнями інших країн;

– подали пропозицію відділу освіти виділити години гурткової роботи для вчителів;

– провели опитування 160 учнів щодо бажання бути членами клубу та вибору мов для вивчення. Набрали групу з вчителів та жителів села, які будуть вивчати англійську мову, набираємо групу для вивчення польської мови.

Записати

«Sunshine» – мовний клуб відкритий для громади.

Долучайтеся і підтримуйте!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP