Menu

ПроСпорт

Профінансований
108%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  20,154
 • Бюджет:

  18,718
 • Доброчинців:

  27

       Я Машков Ігор, учень 9 класу. Ми з моїми друзями з Ріпкинської школа №2 з дитинства граємо у футбол  і маємо неабиякі досягнення.

       Вирішили зробити проект “ПроСпорт”, щоб залучити до занять спортом, зокрема футболом, всіх мешканців нашого селища та громаду району, від дітей до дорослих. Навіть люди похилого віку зможуть у нас займатися футболом.

       Ідея створити проект виникла через те, що:

tree-01– багато наших ровесників у селищі  мають малорухливий спосіб життя. Це просто цикл “дім-школа-дім”. А вдома єдине, чим вони займаються, – це комп’ютерні ігри;

– у громаді поширені шкідливі звички: куріння і зловживання  алкоголем.

– у футбол  люблять грати як дорослі, так і діти. Ця гра не втрачає свою популярність.

        Ми вважаємо, що фізкультура і спорт мають бути невід’ємною частиною життя людини, і власним прикладом хочемо надихнути односельчан займатися спортом, для початку футболом!

        І ми хочемо вирішити ту частину проблем, що нам під силу, створивши  у  школі футбольне міні-поле. Зараз у нашій школі є ділянка землі, відведена для занять футболом, але вона нерівна, після дощу там залишаються калюжі, а в суху погоду, коли ми бігаємо, здіймається курява. Це створює дискомфорт та шкодить здоров’ю, і грати на такому “полі” – екстремальне заняття!

Ось так виглядає наше футбольне поле на даний момент:

18983372_291954347936318_717931164_n

А хочеться мати сучасне міні-поле на зразок такого:

19021777_291954177936335_1567738155_n

   Футбольне міні-поле, про яке ми мріємо:

medal-01– дасть можливість громаді бути в хорошій фізичній формі і зміцнить здоров’я;

– відволіче від шкідливих звичок;

– виховуватиме характер та силу волі;

– дасть можливість займатися улюбленим видом спорту;

– допоможе згуртувати людей громади з активною життєвою позицією.

А оскільки наша  школа найбільша в районі і в ній навчаються учні із 17 сіл, то це дасть можливість і їм долучитися до спорту та розвивати свої спортивні навички.

Чому цей проект потрібний?

      Грати на міні-полі зможуть і дорослі чоловіки, які хочуть активно проводити вільний від роботи час, і учні нашої школи, і хлопці з сіл району, і діти дошкільного віку.

       Коли у школі з’явиться футбольне міні-поле, ми зможемо більше тренуватися, а також влаштовувати змагання та запрошувати команди з різних населених пунктів, навіть проводити чемпіонати обласного рівня. Футбольне поле покращить якість тренувань та змагань, а також умови для гри, і ми зможемо  проводити  різні чемпіонати у будь-яку погоду.

18871319_291954344602985_301273086_n

Результати

      Заняття на міні-полі покращать самопочуття, мотивуватимуть до занять спортом, відволікатимуть від поганих звичок.

      Ми пропонуємо проведення безкоштовних тренувань для футбольної команди школи, випускників школи, батьків, вчителів та інших дорослих.

А також ми:

– створюємо команду підтримки (вже створена й працює!!!);

– проведемо зустрічі  із відомими спортсменами, зокрема футболістами;

– проведемо спортивні лекторії “З історії спортивних ігор”.

        Вже готуємо “Футбольний вікенд” – змагання для громади (команди   дітей,  батьків, службовців району; виступи команди підтримки у перервах між матчами). Він відбудеться  5 червня.

Ми  плануємо  проведення безкоштовних тренувань для:

 • дітей дошкільного віку (16 вихованців дитячого садка);
 • шкільних футбольних команд (3 футбольні команди нашої школи по 16 учасників – 48 учнів та дві команди учнів із сіл району – 32 учня);
 • команди випускників школи (16 чоловіків);
 • дорослих чоловіків (команда вчителів та команда батьків – 32 людей).

      Таким чином, ми зможемо в перший же рік залучити щонайменше 144 людей до занять спортом на міні-полі. Ще є 12 дівчат, які задіяні у групі підтримки. І, звісно, будуть ті, хто зможе відвідувати лекторії та зустрічі з цікавими людьми. А ще до нас зможуть приєднатися на змагання учні з гімназії та району чи області. Отже, загалом створення міні-поля допоможе щонайменше 600 учням району!

        За попередніми підрахунками, уся робота з побудови футбольного міні-поля обійдеться у 485 349,80 грн. Ми вже маємо певні позитивні результати. Простежити наші кроки у проекті  Ви можете на сторінці у Фейсбуці ПроСПОРТ.

А ось для того, щоб наші ігри  й тренування проходили результативно, треба мати не тільки бажання грати і якісне поле, а й спортивне обладнання та інвентар. На уявному полі з уявним інвентарем не пограєш!

Що нам потрібно?

Записати

Підтримайте наш проект! Допоможіть здійснитися нашій мрії!

На міні-полі вся громада м’яча ганяти буде рада!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP