Menu

Оnline Books

Профінансований
109%
До завершення
0 
днів залишилось
  • Зібрано:

    65,207
  • Бюджет:

    59,776
  • Доброчинців:

    33

Ми команда Катеринопільської школи №1.

014-01Маємо ідею створити онлайн-бібліотеку, щоб діти та дорослі  нашої громади мали вільний доступ до цікавих  і корисних книг та журналів, підручників та відеоматеріалів, для покращення знань та заохочення до навчання сільських дітей через використання сучасних технологій.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

                                                                                                                                                                       22-01Проект нам необхідний, бо дуже часто змінюються навчальні програми, а нові підручники не завжди вчасно надходять. Іноді взагалі неможливо їх придбати для всіх учнів. Майже для кожного навчального предмету існує безліч відеоматеріалів та фільмів, які вчителі через обмежений час на уроці не можуть показати учням повністю – лише фрагменти.

З онлайн-бібліотекою діти зможуть прочитати всю необхідну їм літературу та подивитися цікаві відеоматеріали у вільний від навчання час. Як наслідок, уроки стануть більш практичними та цікавими.

070-01Для реалізації проекту ми завантажимо усі матеріали (підручники, художню літературу, відеоматеріали) на планшети, якими учні зможуть користуватися під час уроку та у вільний час. Ми створимо також сайт з цими матеріалами, щоб діти та вчителі нашої громади у сусідніх селах могли користуватися онлайн-бібліотекою.

 

Прагнемо, щоб діти нашої громади мали вільний доступ до усіх підручників, популярної художньої літератури та навчальних відеоматеріалів, а вчителі в свою чергу змогли зробити уроки більш цікавими для дітей, впроваджуючи  змішане навчання.

018-01

Результат: онлайн-бібліотека підвищить цікавість учнів до навчання, надасть доступ до літератури, яка їм необхідна для цього, до всіх підручників і відеоматеріалів. Користуватимуться не лише учні нашої школи, а й сільських шкіл району.

Ми вже склали список необхідних підручників і художніх книг, яких не вистачає учням, та сайтів, де їх можна завантажити чи замовити онлайн. Також ми зібрали навчальні відеоматеріали та презентації з деяких предметів.

У школі відкритий літній кінотеатр на кошти, які учні отримали під час проведення Смачнофесту, та спонсорську допомогу в розмірі 37 тис. грн. Це ще підвищило цікавість до книжки, адже після перегляду цікавого фільму часто виникає бажання прочитати цей літературний твір.

Що нам необхідно:

 Записати

Допоможіть сільським дітям бути сучасними у сучасному світі!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP