Menu

Інтерактивна кімната позаурочного дозвілля «Дивосвіт»

Профінансований
113%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  27,393
 • Бюджет:

  24,146
 • Доброчинців:

  22

   Ми команда вчителів початкових класів у Петропавлівській школі №2 з професійним навчанням.

     У нашому селищі немає сучасних дитячих центрів розвитку. Тому ми колективом вчителів початкових класів порадились із батьками та громадою і вирішили створити у школі інтерактивну ігрову кімнату, де діти зможуть вибирати діяльність за власними інтересами.

      Ігри дуже важливі для учнів початкових класів. Інтерактивна кімната дасть їм змогу всебічно розвиватися, глибше пізнавати світ, отримувати практичні навички в процесі розвиваючих ігор. Діти будуть там розвантажуватись після напруженої навчальної діяльності. Адже ми прагнемо, щоб учні хотіли йти до школи і знали, що тут вони можуть не тільки навчатися, а й гратися.

image007

Інтерактивна кімната позаурочного дозвілля «Дивосвіт» буде розділена на 3 зони:

 • Перша – направлена на творчий розвиток учнів, буде допомагати юним шанувальникам музики розвивати співочі та танцювальні таланти.
 • Друга – сприятиме розвитку розумових здібностей та реалізації пізнавальних інтересів дітей.
 • Третя – буде орієнтована на задоволення потреб пострибати, погратися та поспілкуватися.

Ми зможемо використовувати кімнату і для занять із дітьми з особливими освітніми потребами, оскільки в нашій школі навчаються діти за інклюзивною формою навчання.

Проект допоможе якнайкраще організувати процес виховання учнів через активну творчу діяльність, допомогти їм краще пізнати світ, задовольнити потреби у ігровій та руховій активності.

Для реалізації проекту інтерактивної кімнати позаурочного дозвілля «Дивосвіт» ми вже маємо кабінет, у якому силами колективу школи, батьків, громадської організації «Маю право» та доброчинців зробимо внутрішній ремонт. Ми вже маємо шафи для кімнати та енергозберігаючі пластикові вікна. Однак ще треба наповнити кімнату необхідним обладнанням та основним – іграми.

Записати

Створимо разом простір для всебічного розвитку дитини «Дивосвіт»!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP