Menu

Під зоряним небом

Частково профінансований
52%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  7,457
 • Бюджет:

  14,320
 • Доброчинців:

  59

Я – Дорохова Софія, учениця 11-А класу НВК «Ліцей із ЗШ І-III ступенів» Костянтинівської міськради. Мій проєкт «Під зоряним небом» це частинка мене. Через нього я хочу показати людям те, що люблю: такий великий і безкрайній космос.

Наш обласний планетарій залишився там, де зараз війна, а найближчі до нас – знаходяться у Харкові та Дніпрі. Але вони недоступні через ряд причин: далеко їхати та не всі можуть собі це дозволити. Ми хочемо створити шкільний планетарій, який буде використовуватись для інтегрованих уроків. Наприклад: «…вечірня зіронька встає, дочка вечерю подає» за Т.Г. Шевченко. А у планетарії ми можемо досліджувати, які зорі можна спостерігати в літню пору над Каневом? Які – над Костянтинівкою? Такі уроки точно не залишать нікого байдужим до матеріалу! А також він буде відкритим на постійній основі для відвідування у позаурочний час.

Що важливо, у нас є ініціативна команда з учнів 11 класу та вчителів.
Більшість з учнів має призові місця з фізики, астрономії, хімії, біології – природничих наук, тобто вже є певною мірою експертами з теми.

Після нашого випуску проєкт і далі буде існувати, бо є повністю автономним від нас. Його будуть підтримувати вчителі й наші наступники – учні, які є так само зацікавлені й прийдуть нам на зміну. Планетарій буде регулярно використовуватись у навчальному процесі, а матеріали до уроків будуть регулярно оновлюватимуться.  На уроках астрономії ми більше не будемо обмежуватись світлинами з підручника, а зможемо дивитись спеціальні фільми за темою. Уроки біології, хімії, фізики та географії теж стануть значно цікавішими. В нас з’явиться можливість роздивитись будову молекул, зазирнути всередину тіла, спуститись в надра Землі.

Вже зараз до проєкту долучаться близько  30-40% одинадцятикласників та вчительський склад. У планах, щоб наступного року було залучено принаймні 15% з кожного класу всіх навчальної ланки. Діти будуть активними учасниками уроку, шукати матеріали, розповідати про той чи інший фільм. Також, щонайменше один раз на два тижні гостями нашого планетарію будуть дошкільнята та люди з особливими освітніми потребами.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Телескоп шкільний

  6490

  1

  6490

 • Крісло мішок

  820

  7

  5740

 • Послуги Нової пошти

   

   

  300

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  1790

 • Всього:

   

   

  14320

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Вкладаючи в якісну освіту сьогодні, отримаєте професіоналів завтра!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP