Menu

Passiflore

Не профінансований
10%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  3,941
 • Бюджет:

  38,757
 • Доброчинців:

  24

Ви творча людина з великими планами та ідеями, але Ви не знаєте, що з ними робити? Наш проект дасть вам відповіді на всі ваші запитання!

Passiflore – це незвичайний магазин, в ньому будуть продаватися предмети графічного дизайну: блокноти, планери, листівки створені нами та тими, хто захоче до нас приєднатися. А прибуток, отриманий від продажу, ми будемо направляти на допомогу дітям-сиротам у дитячі будинки Миколаєва – таких у нашому місті три.

Ми вже зібрали команду, що допоможе з втіленням цього проекту в життя. Всі вони обдаровані, наполегливі і готові працювати.

Ми будемо створювати ексклюзивні речі для творчості: блокноти, скетчбуки, артбуки, стікери. Нам здається, що це чудова можливість для підлітків отримати досвід у сфері графічного дизайну та маркетингу, а разом з тим і у сфері соціального підприємництва, коли частина прибутку йде на допомогу тим, кому вона найбільше потрібна.

Зараз ми  вже працюємо над створенням нашого першого товару – планеру.

Планер “Passiflore” – це:

 • обкладинка з голографією;
 • незвичайні сторінки в стилі Bullet Journal;
 • дизайнерські малюнки акварельними фарбами на кожен місяць.

До того ж, майже всі кошти від продажу цих планерів підуть на благодійність – на допомогу дитячим будинкам Миколаєва.

Ми вже створили інстаграм-профіль, @passiflore_, де будуть фото, що розповідатимуть про те, як і для кого ми створюємо свої товари та сторінку на фейсбуці PassifloreТакож в нас буде канал на YouTube як один зі способів реклами наших товарів. Там будуть влоги про візити до дитячих будинків Миколаєва.

Снимок экрана 2018-04-11 в 11.25.38

Навіщо це нам?

Дизайн і графіка дуже цікавлять нашу команду. Я з дитинства обожнюю блокноти, на сторінках яких надруковані різні малюнки, схеми, тексти, які підтримують або надихають. Коли береш до рук таку річ, відчуваєш творчий підхід до її створення. У мене є багато друзів, які вміють малювати, але не в інтернет-просторі. Саме цей проект допоможе нам навчитись працювати з графічним дизайном. Звісно, на початку ми будемо помилятися, це абсолютно нормально. Професіоналізм приходить з досвідом, і лише на практиці ми можемо його набути.

 

image (1)

Чому дитячі будинки? Чому благодійність?

Ще змалку нас з мамою хвилювала ця проблема. Уявіть, як це круто: ми будемо приїжджати до кожного з трьох будинків по черзі і знайомитися з дітьми. Потім ми створимо перелік, де будемо записувати бажання кожної дитини (наприклад, фарби, новий альбом, книжки, розвиваючі ігри, може, якісь речі для шиття, вишивання, конструювання). А потім, за деякий час, будемо здійснювати їхні маленькі мрії. До того ж, я вважаю своїм призначенням допомагати людям.

Наш проект стане самоокупним!

Щоразу ми будемо виділяти невеличку суму з накопичених з продажу товарів грошей на просування нашого магазину, на створення нових товарів, щоб ми могли працювати без постійної сторонньої підтримки.

Але щоб запустити цей проект, нам дуже потрібна ваша допомога!

Снимок экрана 2018-04-11 в 10.57.04

#Passiflore

Стікери від УАЛ

Стікери від УАЛ

Української академії лідерства

200 грн.

Залишилось - 10 шт.

Портрет в мультяшному стилі

Портрет в мультяшному стилі

від авторки проекту (формат А6)

500 грн.

Залишилось - 5 шт.

Портрет в мультяшному стилі

Портрет в мультяшному стилі

від авторки проекту (формат А6) з невеличким віршем про благодійника (мова вірша на вибір: англійська/російська/українська/німецька).

700 грн.

Залишилось - 3 шт.

Планер «Passiflore»

Планер «Passiflore»

Ви отримаєте планер найпершими! В комплекті із двома декоративними скотчами для декорування та невеличкою інструкцією щодо естетичного заповнення планеру!

1,000 грн.

Залишилось - 1 шт.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP