Menu

Освітня лабораторія дистанційного навчання

Частково профінансований
52%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  38,600
 • Бюджет:

  74,662
 • Доброчинців:

  167

Ми – команда вмотивованих вчителів Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №68. У перші дні карантину перед нами постало питання: як швидко та ефективно забезпечити дистанційне навчання в школі. Вчителька математики, Семенко Олена Іванівна, запропонувала використовувати інтерактивні дошки Padlet в якості основи для дистанційної підтримки дітей. Перебуваючи на карантині, учень відкриває інтерактивну дошку Padlet згідно свого розкладу занять. Навчання відбувається за допомогою таких інструментів, як: відеоуроки, інструкції щодо роботи з підручником, онлайн-конференції або консультації через Zoom чи Viber. Учні, одержавши вказівки, виконують завдання у зошитах або на сайті Мій клас, Learning Apps; проходять тестування за допомогою Google-форм, на порталі Всеосвіта чи На Урок. У результаті ми, з одного боку, тримаємося більш-менш звичного для учнів розкладу, а з іншого – не перевантажуємо їх онлайн-присутністю.


Проте у процесі організації дистанційного навчання ми все одно зіштовхнулися з декількома викликами, на які власне й шукаємо рішення. Наприклад, вчителю математики важливо писати розв’язок задачі “наживо”, у цьому нам може допомогти графічний планшет, а вчителю біології, фізики чи хімії продемонструвати дослід, тут документ-камера стане незамінним помічником. Щоб отримати якісний звук, потрібні студійний мікрофон та звукова карта. А щоб добре бачити вчителя, який викладає матеріал, треба подбати про освітлення і фон. Відзнятий матеріал потрібно обробити, у цьому процесі нам допоможе ноутбук та навушники.

Даний проєкт створений для учнів і батьків, щоб дитина мала можливість опановувати новий навчальний матеріал самостійно, а батьки мали змогу координувати  цей процес.

Ми, вчителі, прагнемо донести інформацію до своїх учнів в умовах дистанційного навчання та ще й отримати від них зворотній зв’язок. Безліч відео та інтерактивних вправ вже створено нами. Але нашим учням до вподоби ті відео, на яких самі діти розповідають матеріал для своїх однолітків. Та в Інтернеті мало такого контенту – від дитини до дитини. Ми вже маємо напрацювання в цьому напрямку.  У майбутньому плануємо застосовувати та надалі розвивати інтерактивний метод «Навчаючи – вчуся». Щоб донести необхідний матеріал, учневі потрібно спочатку самому вивчити тему. Далі розробляється сценарій заняття, підбирається супроводжуючий матеріал, обговорюється місце зйомки. Кожний проект на 5-7 хвилин об’єднує навколо себе до 15 учнів і вчителів. Поступово матеріал буде накопичуватись і це дасть змогу значно розширити власний відеоконтент, який маємо на сьогодні.

Створення навчального відеоконтенту – це творчий процес, який збирає навколо себе дітей з різними інтересами та можливостями. Навіть пасивні учні згодом долучаються зі своїми ідеями до роботи. Діти намагаються спробувати свої сили у різних ролях від сценариста до актора чи ментора. Одним дітям подобається малювати, другі створюють музичні композиції, хтось може якісно робити зйомку, а інший – донести інформацію до глядача. Одне можна сказати напевно – тема навчального відео засвоюється дітьми якісно та невимушено.

Наша освітня лабораторія дистанційного навчання стане особливо корисною у випадку наступних карантинів та як додатковий елемент щоденного традиційного навчання. Вона забезпечить учням можливість самостійно вести та записувати уроки для однолітків, використовуючи метод “Навчаючи – вчуся”.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Док-станція ASUS USB3.0 HZ-3B Docking Station

  4125

  1

  4125

 • Документ-камера Epson ELPDC07

  10054

  1

  10054

 • Графічний планшет Parblo A610 V2

  2989

  1

  2989

 • Звукова карта Behringer UMC204HD

  4109

  1

  4109

 • Навушники Beyerdynamic CUSTOM STUDIO 80 ohms

  5376

  1

  5376

 • Ворота з двома фонами FST PHOTO FF-111

  2783

  1

  2783

 • Набір постійного студійного світла для блога на 5 ламп

  6509

  1

  6509

 • Жорсткий диск TRANSCEND StoreJet 2.5 USB 3.0 M3G 1TB

  1749

  1

  1749

 • Студійний конденсаторний мікрофон Music D.J. M-800U

  977

  1

  977

 • Ноутбук ASUS X509FJ-EJ150

  13499

  1

  13499

 • Ноутбук ASUS X705UB-BX355

  11159

  1

  11159

 • Послуги Нової пошти

   

   

  2000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  9333

 • Всього:

   

   

  74662

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

”Навчаючи – вчуся!” Тільки так матеріал засвоюється дітьми якісно та невимушено

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP