Menu

OpenStar

Не профінансований
1%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  521
 • Бюджет:

  61,797
 • Доброчинців:

  2

Ми – Star-команда учнів та педагогів Опорного закладу Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області, яка хоче рухатися вперед до позитивних змін!

У нас народилася ідея: змінити формат уроків фізичної культури, додавши нові види спорту до застарілих модулів. Спитаєте, чому? Стандартні контрольні нормативи не шукають індивідуальний підхід до дитини. Сучасні учні постійно прагнуть мобільності та активностей, тому ми вирішили забезпечити їм умови для їх саморозвитку. Нові види спорту зможуть залучити всіх школярів до занять фізичними вправами, дадуть змогу розкрити їх особистісний спортивний потенціал.


Для здійснення нашої мрії нам необхідно придбати сучасний спортивний інвентар та з його допомогою мотивувати здоровий спосіб життя.

Наші плани:

 1. Відірвати школярів від гаджетів, презентувавши їм реальні сучасні види спорту, а саме: “Флорбол”, “Регбі-5”, “Петанк”, “Корфбол”;
 2. Мотивувати до занять фізичною культурою, залучивши дітей усіх вікових категорій та медичних груп до нових активностей; реалізувати принцип гендерної рівності через обрані види спорту;
 3. Популяризувати серед учнів та їх батьків здоровий спосіб життя шляхом проведення спільних спортивних заходів, змагань, флешмобів, подорожей тощо.

  Як? 

 1. Урізноманітнити стандартні модулі програми з фізичної культури, такі як “Легка атлетика”, “Футбол”, “Волейбол”, “Баскетбол”, додавши сучасні ігрові види спорту, а саме: “Флорбол”, “Регбі-5”, “Петанк”, “Корфбол”, з якими ознайомлені під час практичного семінару від команди О. Педана «JuniorZ», які б відповідали запитам дитячої цікавості, могли залучити до активності дітей усіх медичних груп;
 2. За залучені кошти закупити відповідний інвентар – набори для флорболу, корфболу, петанку, фрізбі;
 3. Організувати уроки фізичної культури так, щоб діти відчули задоволення та радість від активностей на заняттях.

Для кого? (наші учасники та ідейні музи)

 1. Для учнів нашого закладу освіти;
 2. Для батьків, дідусів і бабусь, які небайдужі до розвитку своєї дитини і готові знайти час та бажання пліч-о-пліч спробувати опанувати нові види спорту (а чи не слабо прийти в спортзал?);
 3. Для колег з інших закладів освіти як приклад (меседж) до революції на уроках фізичної культури.

Кожного року ми поступово поповнюємо резерв спортивного інвентарю в школі. З командою Фонду Кличка Klitschko Foundation, бо виграли «Посилку успіху» та з командою Олександра Педана «JuniorZ», бо стали учасниками семінару-практикуму у рамках програми оновлення змісту фізичної культури.

 

Наша ідея вже згенерована, якщо ви, наші дорогі батьки, колеги, доброчинці, підтримаєте нас, то ми зможемо зібрати кошти для реалізації проєкту!

Купуємо інвентар – змінюємо формат уроку – пробуємо новий спортивний інвентар – залучаємо учнів всіх медичних груп до занять фізичною культурою – зменшуємо рівень захворюваності школярів та відсоток пропусків навчальних занять.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • М`ячі для регбі

  450

  15

  6570

 • Пояси для регбі

  120

  30

  3600

 • Набір для гри в петанк (м`який)

  490

  8

  3920

 • Набір для гри в петанк

  800

  8

  6400

 • Набір флорбольних клюшок

  4800

  3

  14400

 • Корф

  8000

  2

  16000

 • Послуги Нової пошти

  3000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  7727

 • Всього:

   

   

  61797

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Ми не чекаємо манни з неба, а постійно трусимо хмари

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP