Menu

NoMotloH

Частково профінансований
52%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  49,610
 • Бюджет:

  94,915
 • Доброчинців:

  176

Щорічно ми стаємо боржниками нашої планети. За рік ми витрачаємо на дві третини більше ресурсів, ніж Земля встигає відновити. Якщо так піде і далі, через пару десятків років нам не вистачатиме і двох планет!

Тому ми – екосвідомі учні та вчителі комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 імені Миколи Івановича Пирогова Вінницької міської ради», Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 181 ”Дьонсурі”, Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області – об’єдналися в активну команду, яка мріє про країну без сміття та популяризує ідею свідомого споживання.

Ми хочемо зменшити екологічний слід, який залишаємо самі та показати приклад іншим.  Ми плануємо створити в наших школах екопростори для виготовлення продуктів багаторазового використання через реюз – пошив сумок-шоперів, масок, речей для домашніх тварин, предметів інтер’єру. Всі виготовлені продукти матимуть фірмовий знак та продаватимуться на спеціально створеному ресурсі в мережі Інтернет. Отримані кошти наша команда планує витрачати на розвиток даного проєкту та екологічні акції, як то озеленення міст, встановлення контейнерів для сортування сміття.

 

Ми готуємо серію виховних заходів з апсайклінгу для учнів наших шкіл від учнів-учасників проєкту за принципом «свій до свого по своє», тобто:

інформація викладається самими учнями, адже отримана від ровесників та однокласників, вона сприймається набагато швидше та якісніше, викликає довіру;

усі екопитання розглядатимуться максимально практично: як почати сортувати сміття вдома, як доглядати за будинком та собою, використовуючи біо продукцію, замість хімії, як здійснити шопінг без кульків;

будуть наведені дієві практики екосвідомого життя: мотивуватимемо позитивними досвідами боротьби зі сміттям інших українців, флешмобами, проведенням ярмарок, аукціонів, еко-днів, адже, серед усього різноманіття чинників, вирішальний і безпосередній вплив на формування екологічної свідомості здійснюється саме через соціальне середовище.

Для успішної реалізації проєкту нам потрібні контейнери для збору текстильних відходів, швейні машинки, оверлоки та багатофункціональні термопреси для сублімації.

Наразі команда проєкту працює над розробкою фірмового знаку для створених товарів, агітаційних матеріалів та майстер-класів з апсайклінгу. Нами проведено опитування жителів наших міст для виявлення їх зацікавленості у споживанні екоречей, створених з вторсировини.

До реалізації проєкту будуть залучені учні 3 шкіл з Харківщини, Вінниччини та Донеччини, їх батьки, вчителі.

Результатом проєкту ми вважаємо такі найважливіші зміни в наших містах та суспільстві:

 1. екологічні: зменшення кількості відходів;
 2. економічні: отримання коштів від реалізації зібраних вторинних ресурсів;
 3. соціальні: згуртування мешканців навколо розв’язання проблеми зі сміттям; задовільнення потреби в ековихованні, творче самовираження.

Таким чином, наш проєкт залишиться гармонійно сталим, він стане джерелом постійного прибутку, та допоможе нам бути більш екологічно свідомими.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Швейна машина iSew S200

  5 500

  9

  49500

 • Оверлок iSEW G990

  5 500

  3

  16 500

 • Планшетний термопрес HP230B 23X30

  5 350

  3

  16050

 • Послуги Нової пошти

  1000

  3

  3000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF

  12,5%

  3

  11 865

 • Всього:

  94915

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Перетворимо «сміттєву порядність» з моди на сталу звичку!

Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP