Menu

Music room

Частково профінансований
69%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  36,100
 • Бюджет:

  52,439
 • Доброчинців:

  33

Привіт усім! Мене звати Марія. Я працюю вчителем музичного мистецтва в Католицькій ЗОШ ІІ-ІІІ ст. – гімназії св. Василія Великого міста Івано-Франківська.

Зараз технічний прогрес стрімко випереджує розвиток творчих можливостей, тому школярам важко сприймати різножанрову і особливо класичну музику. А на уроках музичного мистецтва вчителя обмежують ще й навчальний план та програма.

У таких умовах народжуються експериментальні рішення. Для наших музичних занять цим рішенням стала ідея Music Room.

У музичному класі без музичних інструментів не обійтись! Праця з музичними інструментами забезпечує учням розвиток навичок:

microphoneмузикування,  

створення музичних форм,

аналізу сучасних музичних жанрів,

висловлення своїх почуттів музикою.

З музичними інструментами учні зможуть справді зануритися у музичний світ (у теорію музики), відтворювати сучасні музичні хіти, познайомляться з музикою «на ділі» та перетворяться на справжніх композиторів. Це змінить весь навчальний процес і вимагатиме від них праці над музикуванням. Впевнена, що на таких заняттях зросте і зацікавленість самим предметом.

Вже зараз на уроках ми багато працюємо над розумінням ритмічного значення в музиці, вчимося нових ритмічних малюнків та намагаємося поєднувати сучасні пісні з перкусійними інструментами (дзвіночки, тамбурин, трикутник).

 

22046755_1946568612280997_938666615385988156_n_1

Брак музичного обладнання, на жаль, не дозволяє нам рухатися вперед.  

Перш за все, нам потрібні основні музичні інструменти – найпрактичніші та найлегші для використання на уроках:

 • кахон,
 • синтезатор,
 • тамтам (джамбе).

 

А ще знадобляться активна колонка для підключення музичних інструментів, кабелі та медіателевізор. Так школярі зможуть не лише продукувати музику, а й бачити, як твориться музика за допомогою аудіовізуального супроводу.

 

Записати

Ми віримо, що цей проект зацікавить музичним мистецтвом навіть найбільш “немузичних” учнів, зробить уроки  більш творчими та активними як для вчителя, так і для школяра.

#MusicRoom

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP